2. Meksyk – opinie o hotelach

8,4

6,6

• Ocena dodana: 9 stycznia 2024

• Pokój Czteroosobowy z widokiem na morze

Morze w bezpośrednim sąsiedztwie nie jest najlepszym wyborem do kąpieli.

Urokliwe miejsce, oaza spokoju i relaksu. Wygodny domek na plaży dający dużo szczęścia w obcowaniu z przyrodą i morzem. Naturalne sympatyczny właściciel. Najlepsze miejsce w jakim nocowaliśmy na Jukatanie!

• Ocena dodana: 14 stycznia 2022

Pobyt udany. Oprócz morza wszystko było cudownie .Na sylwestra Karolina zrobiła wykwintną kolację.
    • Pokój trzyosobowy z widokiem na morze

Morze na przełomie grudnia i stycznia z dużą ilością wodorostów. Aby się wykąpać trzeba było przejść około 500 metrów. Droga z centrum Mahahual piaszczysta z wieloma dziurami. Można było jechać nie więcej niż 20km/h.

Miejsce na bezloudziu, cisza, spokój, słuchać tylko szum morza. Przepiękne wschody słońca. Na śniadanie można było wybrać jeden zestaw .Dodatkowe pozycje trzeba było dopłacać. Personel zawsze pomocny. Na plaży dostępne leżaki i parasole.

Pobyt: styczeń 2022

• Ocena dodana: 26 listopada 2023

1,0
    Bardzo słaby
    • Bungalow

Hotel znajduje się daleko od centrum miasta. Droga do hotelu ma 3 km i biegnie wzdłuż plaży, jest w fatalnym stanie technicznym, dziury w drodze są ogromne i nie zalecam wjazdu samochodom osobowym. Gdy byłem w obiekcie mocno padał deszcz. W nocy nasz domek zalała woda, z sufitu kapała woda która przemoczyła łóżko i pościel. Rano zgłosiłem to obsłudze. Obsługa nie podjęła żadnych działań. Ponadto plaża przed domkami po ulewie była zanieczyszczona. Obsługa hotelu nie zrobiła niczego z takim stanem plaży. Na plaży było niebezpiecznie, leżały rozbite, szklane butelki, mnóstwo śmieci oraz sargassum. Pracownik obsługi zamiast posprzątać obiekt doglądał swojego samochodu. Śniadanie było kpiną. Dostałem talerzyk z kilkoma kawałkami owoców, 1,5 kawałka chleba tostowego oraz wodę z rozcieńczonym sokiem i kawę. Opuściłem obiekt po jednej nocy mimo, że zapłaciłem za dwie nocy. Inne hotele w pobliżu, pomimo ulewy posprzątały swoje plaże i można było kolejnego dnia z nich korzystać. Dramat, nie polecam. Proszę zobaczyć na zdjęcia.

Nic

• Ocena dodana: 7 lipca 2022

• Pokój Czteroosobowy z łazienką

Czystość ( brudny stolik w pokoju), głośny wentylator, nie wystarczające oświetlenie wewnątrz pokoju, śmieci na plaży, niestety saragossum śmierdzi i wabi robactwo, brak możliwości zejścia do morza przez saragossum ( bez taplania się w gnijących glonach), a wystarczyłby mały pomost lub regularne oczyszczanie choćby 2-3m przejścia do wody. Łazienka zdecydowanie do remontu. Niskie ciśnienie wody, trudno spłukać szampon z dłuższych włosów, na szczęście pomaga prysznic plażowy:) słabe wifi.

Bubba:) czyli gospodarz, swoboda, spokój, hamaki, kilka kroków do morza, możliwość spożycia posiłków na miejscu, prysznic na plaży.

• Ocena dodana: 31 marca 2024

• Ocena dodana: 28 marca 2024