2. Meksyk – opinie o hotelach

8,5

7,5

• Ocena dodana: 6 maja 2024

• Studio typu Deluxe

Niestety w jednym apartamencie z łazienki wydobywał się nieprzyjemny zapach z kanalizacji ( koniecznie trzeba to usunąć )

Wyposażenie apartamentów i komfort zgodny z opisem i foto.

• Ocena dodana: 16 marca 2024

Wszystko OK.

To kolejna recenzja, gdyż mój pobyt był podzielony na dwie oddzielne rezeracje. Na trzeci dzień w końcu basen został uruchomiony. Wygodne komfortowe łózka. Na terenie rezyduje kotek, kóry łasi sie i wchodzi do każdych mieszkań, co dla lubiących koty może być dodatkową atrakcją.

• Ocena dodana: 16 marca 2024

Przyjemny
    • Studio typu Deluxe

Osoba opiekująca się obiektem kompletnie nie zauważyła naszej rezerwacji. Była zaskoczona że przyjechalismy i musielismy czekać aż dotrze do mieszkania i wyda klucze. Basen był brudny i obiecano że zostanie zdezynfekowany i kolejnego dnia będzie można korzystac. Niestety przez dwa dni był nieczynny. Przyjechalismy z dzieckiem, dla ktorego ten basen był wazny i dla którego to miejsce wybraliśmy. Z tego powodu kompletnie nie zgadzały sie nasze oczekiwania z rzeczywistościa. Miesce to jest kwaterami pracowniczymi dla pracowników pracujących w mieście. Wszyscy grzeczni i uprzejmi. Bylismy jedynymi goścmi na wakacjach. Stosunkowo daleko do plaży, ale nie można za to winić obiekty, gdyz to wiadomo podczas rezerwacji.

Duży pokój, duża kuchnia w mieszkaniu na wynajem. Budynek raczej nowy. To takie kondominium na wynajem mieszkań. W pobliżu sklep. Można oarkowac samochód pod budynkiem.

• Ocena dodana: 20 lutego 2024

Hotel bardzo średni, pokoje zaniedbane, brudna łazienka, jedyny plus to ładny basen i patio
    • Studio typu Deluxe

Brudna łazienka, zaniedbane pokoju, brzydki zapach

Basen

• Ocena dodana: 29 grudnia 2023

1,0
    Bardzo słaby
    • Studio typu Deluxe

Obsługa nie obecna pomimo kontaktu przez booking ok gidz 16-17. Byliśmy na miejscu ok 20 nikt na nas nie czekał aby dać nam pokoje .Telefon nie odpowiadał. Po dwóch godzinach szukania kogoś z obsługi musieliśmy szukać innego noclegu o 22 w nocy który był znacznie droższy bi nic innego już nie było dostępne. Odradzam wszystkim mimo że obiekt prezentuje się dobrze.

Wygląd zewnętrzny

Pobyt: grudzień 2023