2. Meksyk – opinie o hotelach
  3. Quintana Roo – opinie o hotelach
  4. Playa del Carmen – opinie o hotelu
  5. Opinie o obiekcie The Reef Coco Beach Resort & Spa- Optional All Inclusive

The Reef Coco Beach Resort & Spa- Optional All Inclusive – opinie 4-gwiazdkowy

Región 6, Calle Flamingo Lt 1 Mz 7, Luis Donaldo Colosio, 77710 Playa del Carmen, Meksyk

Nr 175 z 230 hoteli w mieście Playa del Carmen

7,3

• Ocena dodana: 13 maja 2024

Dobry hotel godny polecenia
    • Pokój Dwuosobowy typu Superior

Strasznie daleko mieliśmy do pokoju. Winda dojeżdża tylko do drugiego piętra a na trzecie trzeba iść po stromych schodach. Nie polecam pokoju nr 2403 ponieważ widok na ogród jest tylko w części. Z tego balkonu tak naprawdę ogląda się słomiany dach. Parking należący do takiego hotelu wymagałby porządku bo leżało tam dużo śmieci.

Fajny brodzik z zadaszeniem dla dzieci. Bardzo dobre śniadania z dużym wyborem dań i potraw. Bilard i stół do ping ponga. Jest nie wielka plaża. W pokoju deska do prasowania z żelazkiem i dobrze działająca lodówka z napojami.

• Ocena dodana: 23 grudnia 2023

Cena za pobyt z takim wyżywieniem jest za wysoka, lokalizacja z dała od zgiełku niedaleko ładnej plaży
    • Pokój Dwuosobowy typu Superior

Łódki przy plaży, słaba obsługa i niewyszukane jedzenie

Wygodne łóżko, czysty pokój i lokalizacja blisko plaży Esmeralda - 20 min spacerem

Pobyt: grudzień 2023

• Ocena dodana: 6 lutego 2022

• Pokój Dwuosobowy typu Superior

Pokój, śmierdziało stęchlizną. Łazienka brudna i podłoga w pokoju.

Piękna czysta plaża i okolica cudowna. Fajna wyspa.

Pobyt: luty 2022

• Ocena dodana: 26 kwietnia 2022

• Pokój rodzinny typu Superior (2 osoby dorosłe + 1 dziecko)

brak

wszystko OK

Pobyt: kwiecień 2022

• Ocena dodana: 19 października 2021

1,0
    Fatalna
    • Pokój Dwuosobowy typu Superior

Przyjechaliśmy do Meksyku do tego hotelu, aby odpocząć i zregenerować siły, ponieważ mam problemy zdrowotne. W hotelu okazało się, że jest wilgoć i pleśń, podłoga i ściany były cały czas mokre, pachniało pleśnią, na łóżkach i zasłonach była widoczna pleśń. Nie mogłam oddychać takim powietrzem w pokoju, bo mam problemy z płucami, musiałam otworzyć balkon, żeby nie wdychać tego powietrza, a oni kazali nam zamknąć balkon i włączyć klimatyzację, gdzie w pokoju tworzyła się pleśń przez klimatyzację. Klimatyzacja w ogóle nie była czyszczona. Każdy dzień spędzony w tym pokoju był koszmarem, a gdy nadeszła noc, modliłam się, aby nasze wakacje skończyły się jak najszybciej. Poprosiliśmy o zmianę pokoju w recepcji, odpowiedzieli, że każdy pokój jest taki i nie zmienią nam pokoju. W tym pokoju musieliśmy walczyć przez trzy tygodnie. Ostatniego dnia, kiedy pakowaliśmy nasze torby, zauważyliśmy, że nasze torby są pokryte pleśnią, nasze ubrania i buty, w których przyjechaliśmy. Przed samym wylotem do domu musiałam pobiec do sklepu i kupić nowe buty dla mojego dziecka. Gdzie w tym przypadku jest sanepid ? Taki hotel nie powinien istnieć i zostać zburzony. Wydaliśmy dużo pieniędzy na ten hotel i kto zwróci moje zdrowie? Po powrocie z wakacji muszę iść do lekarzy, bo czuję się jeszcze gorzej. To były najgorsze wakacje w naszym życiu, ten hotel zrujnował całe nasze wakacje! Kolejną rzeczą która mi się nie podobała to, to że kubki jednorazowe były myte i podawane wiele razy w dobie pandemi covid to nie dopuszczalne, sposób ich mycia był straszny, wszystkie kubki były płukane w jednym zlewie w tej samej wodzie, przez obsługę a nie myte. dostałam kubek ze śladami szminki innej osoby☹️ Wiele podróżuje, ale takie czegoś jeszcze nie przeżyłam, byłam w ogromnym szoku ! Jestem rozczarowana że booking ma w ofercie takie hotel 😒. Poniżej zamieszczam zdjęcia pleśni w pokoju. Niestety nie mogłam dodać więcej zdjęć tylko cztery.

Najbardziej podobał mi się basen i animatorzy to w zasadzie jedyny plus hotelu.

Pobyt: październik 2021

• Ocena dodana: 29 lipca 2021

• Pokój rodzinny typu Superior (2 osoby dorosłe + 2 dzieci)

W pokoju brzydko pachnie wilgocią. Mieliśmy problem z klimatyzacja, która albo była za mocna, a jak zwiększyliśmy temperaturę to na podłodze była normalnie kałuża.

Hotel jest fantastyczny. Super położony, przy samej płazy, ale blisko centrum. Jedzenie smaczne, w szczególności we włoskiej restauracji. Basen sprawił dużo przyjemności naszym dzieciom. Jestem pełna podziwu jak ciężko pracuje obsługa. Panowie od animacji są super przyjaźni.

Pobyt: lipiec 2021

• Ocena dodana: 4 lutego 2022

• Pokój rodzinny typu Superior (3 osoby dorosłe + 1 dziecko)

Pobyt: grudzień 2021

• Ocena dodana: 25 stycznia 2022