2. Comentarii despre hoteluri în Lituania
  3. Comentarii despre hoteluri în Vilnius county
  4. Comentarii despre hoteluri în Vilnius
Lituania Vilnius Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Amicus Hotel Scor din comentarii: 8,9

„Locatie frumoasa,aproape de aeroport,linistita.Micul dejun a fost bun,cu preparate pentru toate gusturile.”

• CALVARY Hotel & Restaurant Vilnius Scor din comentarii: 9,4

„Absolut totul!!!”

• Artis Centrum Hotels Scor din comentarii: 8,6

„Locatia este, efectiv, cea mai buna cu putinta: aproape de tot dar linistita. Camera a fost curata si confortabila. Micul dejun a fost foarte bun, cu tot ce am avut nevoie. Servicii foarte bune, au pus la dispozitia oaspetilor chiar si un computer si o imprimanta unde am putut sa printam. Este un hotel corect de 4 stele dar ofera un raport calitate /pret clar in favoarea clientului. Il recomand si sper sa ma intorc!”

• Mikalo House Scor din comentarii: 8,6

„персонал”

• Grotthuss Boutique Hotel Vilnius Scor din comentarii: 8,9

„Amplasarea hotelului , curtea interioara, curatenia, amabilitatea personalului, camera f spatioasa, baia mare ( incalzirea din pardoseala mi se pare o idee f bună).”

• Domus Maria Scor din comentarii: 9

„Mi-a plăcut ideea de a sta intr-o manastire și de a lua masa intr-o încăpere unde cred ca mâncau și călugării sau călugărițele. Este amplasat extraordinar de bine, în centrul vechi, foarte aproape de multe obiective turistice și la 10 minute pe jos depărtare de gara. A fost foarte curat. Camera puțin cam mică. Micul dejun consistent.”

• Grata by Centrum Hotels Scor din comentarii: 8,5

„Mic dejun fabulos. Locatia destul de ok.”

• Best Western Vilnius Scor din comentarii: 7,8

„Totul a fost excelent! De la primire ( tanara de la receptie care semana cu Simona Halep a fost deosebit de atenta si politicoasa) si pana la facilitati de piscina si sauna, mic dejun bun si diversificat, liniste, camera mare cu lenjerie impecabila si perne multe si comode, baie mare cu tot ce trebuie, oglinzi peste tot... Cartierul este dragut, aproape de centru, cu un mall mic in imediata vecinatate.. La 5 minute este o statie de autobuz de unde iei 1G sau 53, cu 1 euro la sofer ( iti da un QRcode pe care il validezi) si in 10 minute esti la gara / autogara! Tot de acolo ( langa hotel adica) ai autobuz spre aeroport (nu mai stiu numarul, parca 2 si inca unul mai mic branduit), tot cu 1 euro. Poti sa vizitezi orasul pornind si pe jos, nu e mare!! Asa ca nu trebuie sa va speriati pt transport! De la gara ai alt autobuz tot cu 1E spre aeroport, prin comparatie cu linia directa de la autogara de la peronul 1 care este 3E!! wifi-ul este bun!”

Cele mai bune 30 hoteluri din Vilnius