2. Comentarii despre hoteluri în Lituania

Comentarii recente pentru Hoteluri în Lituania

• Best Western Vilnius

Scor mediu din evaluări: 7,8
    • Secțiunea pozitivă a comentariului

Totul a fost excelent! De la primire ( tanara de la receptie care semana cu Simona Halep a fost deosebit de atenta si politicoasa) si pana la facilitati de piscina si sauna, mic dejun bun si diversificat, liniste, camera mare cu lenjerie impecabila si perne multe si comode, baie mare cu tot ce trebuie, oglinzi peste tot... Cartierul este dragut, aproape de centru, cu un mall mic in imediata vecinatate.. La 5 minute este o statie de autobuz de unde iei 1G sau 53, cu 1 euro la sofer ( iti da un QRcode pe care il validezi) si in 10 minute esti la gara / autogara! Tot de acolo ( langa hotel adica) ai autobuz spre aeroport (nu mai stiu numarul, parca 2 si inca unul mai mic branduit), tot cu 1 euro. Poti sa vizitezi orasul pornind si pe jos, nu e mare!! Asa ca nu trebuie sa va speriati pt transport! De la gara ai alt autobuz tot cu 1E spre aeroport, prin comparatie cu linia directa de la autogara de la peronul 1 care este 3E!! wifi-ul este bun!

• Secțiunea negativă a comentariului

A fost cam frigutz noaptea! Niste canale tv mai diversificate si mai multe n-ar strica!

Comentariu trimis pe 16 aprilie 2024 Sejur în aprilie 2024
    Anonim România
  • Artis Centrum Hotels

Scor mediu din evaluări: 8,6
    • Secțiunea pozitivă a comentariului

Locatia este, efectiv, cea mai buna cu putinta: aproape de tot dar linistita. Camera a fost curata si confortabila. Micul dejun a fost foarte bun, cu tot ce am avut nevoie. Servicii foarte bune, au pus la dispozitia oaspetilor chiar si un computer si o imprimanta unde am putut sa printam. Este un hotel corect de 4 stele dar ofera un raport calitate /pret clar in favoarea clientului. Il recomand si sper sa ma intorc!

Comentariu trimis pe 6 mai 2024 Sejur în mai 2024
    Simona România
  • Domus Maria

Scor mediu din evaluări: 9
    • Secțiunea pozitivă a comentariului

Mi-a plăcut ideea de a sta intr-o manastire și de a lua masa intr-o încăpere unde cred ca mâncau și călugării sau călugărițele. Este amplasat extraordinar de bine, în centrul vechi, foarte aproape de multe obiective turistice și la 10 minute pe jos depărtare de gara. A fost foarte curat. Camera puțin cam mică. Micul dejun consistent.

Comentariu trimis pe 27 aprilie 2024 Sejur în aprilie 2024
    Ileana România
  • Moxy Kaunas Center

Kaunas, Lituania

Scor mediu din evaluări: 8,9
    • Secțiunea pozitivă a comentariului

Hotelul se află în zona centrala. Barul este excepțional, personalul foarte amabil. Atmosfera este foarte plăcută! Hotelul este digitalizat, cardul de acces nu îți permite sa folosești liftul pentru a opri la alte etaje decât cel unde ai camera. Micul dejun este modest, dar ne-a plăcut.

• Secțiunea negativă a comentariului

Noi am fost cazați la etajul 5. Am cerut o cameră cât mai liniștită. Din păcate, sunetul de bass s-a simțit până în cameră. Noi am prins și o petrecere privată. Nu ne-am dat seama dacă sunetele joase veneau de la petrecere sau de la strip club, ce se află în fața hotelului, deoarece acest zgomot se simțea și când nu erau petreceri la hotel, dar barul mereu era într-o atmosferă însoțită de muzică (ceea ce este foarte fain și plăcut, atunci când ești la bar, nu în cameră). Noi am fost cazați 6 nopți și din păcate 3 nu ne-am putut odihni pe timpul nopții.

Comentariu trimis pe 25 martie 2024 Sejur în martie 2024
    Iesianul România
  • Kaunas City

Kaunas, Lituania

Scor mediu din evaluări: 8,7
    • Secțiunea pozitivă a comentariului

Hotelul este foarte bine amplasat, în centru, pe strada pietonala care leagă orașul vechi de partea mai noua. Se poate ajunge pe jos și la gara dacă nu aveți bagaje multe. Micul dejun nu foarte divers, dar aveai de unde alege și mâncăruri calde si reci, și dulci și sărate.

• Secțiunea negativă a comentariului

Camerele sunt foarte mici, dimensiunea lor este invers proporțională cu preturile de la minibar.

Comentariu trimis pe 27 aprilie 2024 Sejur în aprilie 2024
    Ileana România
  • Grotthuss Boutique Hotel Vilnius

Scor mediu din evaluări: 8,9
    • Secțiunea pozitivă a comentariului

Amplasarea hotelului , curtea interioara, curatenia, amabilitatea personalului, camera f spatioasa, baia mare ( incalzirea din pardoseala mi se pare o idee f bună).

• Secțiunea negativă a comentariului

Lipsa unor rulouri care sa etanseze f bine luminozitatea, saltelele patului, cam inconfortabile( erau doua, desi patul era unul matrimonial) și existenta unui zgomot ca de ventilator în cameră ( nu știu exact de unde provenea, dar se auzea, in liniștea serii).

Comentariu trimis pe 28 aprilie 2024 Sejur în aprilie 2024
    Mariana România
  • Grata by Centrum Hotels

Scor mediu din evaluări: 8,5
    • Secțiunea pozitivă a comentariului

Mic dejun fabulos. Locatia destul de ok.

Comentariu trimis pe 18 aprilie 2024 Sejur în aprilie 2024
    Gabriel România
  • Green Park Hotel Klaipeda

Klaipėda, Lituania

Scor mediu din evaluări: 8,3

A fost bine!😊👍

• Secțiunea negativă a comentariului

Nu mi-a plăcut ca unul din persoanele mi-a refuzat să-mi scoată câteva foi la imprimantă. Dar până la urmă m-a adresat la altul din personal și sa rezolvat! Mersi 🤩

Comentariu trimis pe 17 aprilie 2024 Sejur în aprilie 2024
    Rogut Germania
  • Mikalo House

Scor mediu din evaluări: 8,6

персонал

шум

Comentariu trimis pe 30 aprilie 2024 Sejur în aprilie 2024
    Нюнько Belarus
  • Peaceful apartment next to the park

Klaipėda, Lituania

Scor mediu din evaluări: 8,5