2. Japán hotelértékelések
  3. Tokió prefektúra hotelértékelések
  4. Tokió hotelértékelések
Japán Tokió Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• APA Hotel Akihabara Ekikita Értékelési pontszám: 8,1

„Az ára eléggé húzós a szállodának mikro szezon van, de a felszereltség rengeteget javít ezen szerintem, mert konkrétan ruhán kívül mást nem igazán kell vinni, mert minden is lesz a szobában, és 2-3 naponta mindig új törölköző, fogkefe stb... Az elhelyezkedés is nagyon jó, mert hogyha az ember este érkezne és 'utazó kártyát' nem tud emiatt venni a reptéren, akkor másnap az Ueno állomásra elég csak felsétálni és lehet venni Suica-t. Emellett este ott van 5-10 perc sétára minden anime bolt, így este is van mit csinálni/nézni, plusz a maid caffee-k. Rengeteg kisbolt is van a közelben, Family Mart, Lawson, 7eleven, így elég sok újdonságot lehet kóstolni regglinek. Ha valaki nem ismerné a szokásokat Japánban, akkor ha a TV-t bekapcsolja az ember, akkor mennek rajta ilyen basic guide-ok, hogy miket illik, és miket nem illik csinálni, de nem tudom ki az aki egy ilyen országba úgy megy ki, hogy ne nézzen utána ilyeneknek.”

• The Gate Hotel Ryogoku by Hulic Értékelési pontszám: 9,1

„Minden. Szó szerint minden. Csodálatos modern tiszta szobák, wifi, TV, melyen nézhető akár a YouTube saját nyelven. Fenséges ételek, csodás terasz és kilátás. Végtelenül kedves és segítőkész személyzet. Nagyon szerettük őket. Legközelebb is oda megyünk.”

• APA Hotel Shinagawa Sengakuji Eki-Mae Értékelési pontszám: 7,9

„Nekünk minden nagyon tetszett. Az elhelyezkedés, a megközelítése a hotelnek nagyon rendben volt, alatta van a Metro megálló. a húsz méteren belül több étterem, szupermarket van. A reggeli Elképesztően változatos, és választékos, minden nagyon friss, és ízletes. A személyzet nagyon udvarias, szolgálatkész, és kedves. Minden nagyon tiszta, és rend van az egész hotelben.”

• Sotetsu Fresa Inn Kanda-Otemachi Értékelési pontszám: 8,5

„A közelben sok az étterem, mind nagyon finom és jó áron van. A reggeli kicsit egyhangú, de finon. 4 napig kibírható. A Kanda állomás 5 perc.”

• APA Hotel Asakusabashi-Ekikita Értékelési pontszám: 8

„A szállás közel van az Ashakusabashi metróállomáshoz, ahonnan könnyen el lehet jutni a központba. A szoba tiszta volt és rendezett, nekünk mindenben megfelelt.”

• Belken Hotel Tokyo Értékelési pontszám: 8,1

„Remek helyen, szuper szobával”

• „Nagyon szuper volt a szállás elhelyezkedése, közel volt a metró állomás, illetve minden látványosság, amelyet meg akartunk tekinteni abban a pár napban. A hátsó utcákra nézett az ablakunk, gyönyörű volt a kilátás és csendes volt. Kényelmesnek és tisztának éreztem a szobánkat.”

• Grand Prince Hotel Shin Takanawa Értékelési pontszám: 8,2

„Csodalatos helyen van, csodalatos kilátás. Hatalmas szoba.”

Tokió 30 legjobb szállodája

1 420 436 Booking.comos hotelértékelés alapján