2. Италия отзиви за хотели
  3. Ломбардия отзиви за ваканционни имоти
  4. Бергамо отзиви за ваканционни имоти
Италия Бергамо Проверени отзиви за ваканционни имоти от реални гости

• Il Tulipano Оценка от отзивите: 7.7

„Близо до гарата. Улицата е малко шумна, но е поносимо.“

• Cute & Cozy Terrace Оценка от отзивите: 9.1

„Страхотен апартамент. Терасата е невероятна с гледка от високо. Настаняването е лесно и бързо. Банята много ми хареса, силен душ. Близо е до гарата и центъра. Три пъти съм ходила в града и тук най-много ми хареса и беше удобно. Леглото също е удобно.“

• La Casa nel Borgo Оценка от отзивите: 9.1

„Прекрасно местоположение в самия център , на пешеходно разстояние от cita alta, в тиха улица. Много мил и гостоприемен домакин. Апартамента разполага със собствена прекрасна тераса над вътрешен двор, където може да се храните или да си почивате с чаша в ръка. Няма какво повече да се желае, ако търсите настаняване в прекрасния Бергамо.“

• L'Antico Noce - Bergamo Оценка от отзивите: 9.9

„Тихо, спокойно и красиво място, отдалечено от тълпите туристи. Много зеленина и чудесна гледка към град Бергамо. Чисто и оборудвано с всичко необходимо. Домакините са много любезни и готови да помогнат за намиране на ресторанти и забележителности. Имахме постоянна връзка с тях по телефон и по WhatsApp.“

• Bergamo Easy Airport private parking Оценка от отзивите: 9.2

„Настаняването беше бързо и лесно, Франческа беше много мила и ни помогна с ориентирането.“

• Kita House Оценка от отзивите: 9.6

„Кристина беше много любезна и отзивчива. Имаше всички удобства, стаята беше чиста и просторна.“

• city center 2 bedroom apt Оценка от отзивите: 9.6

„Интериорът е страхотен Спалните са големи и удобни В кухнята има всичко необходимо Банята е голяма и с вана Беше чисто и уютно Домакинът е страхотна На добро разстояние от спирка за летището Под сградата има ресторант, на 100 м магазин“

• Casa Vacanza Bergamo Centro Оценка от отзивите: 7.5

„Местоположението е добро. Нямахме закуска“