3. Marche – opinie o hotelach
  4. Urbania – opinie o hotelu
Włochy Urbania Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Cicho , piękne widoki, blisko miasteczka i wielu atrakcji do zwiedzania, niespotykanie mili właściciele. Doskonała baza wypadowa. Na powitanie (przyjechaliśmy w niedzielę) przygotowano dla nas wiele miejscowych przysmaków, pieczywo napoje.... i ciasto. Szczerze polecamy!”

• „Przepiękny obiekt w pięknej okolicy ze wspaniałymi gospodarzami. Czego chcieć więcej... Dziękujemy za udane wakacje. Pozdrowienia dla całego personelu!”

• „Włoska willa w pięknym stylu. Uroczy właściciele, dbający o komfort gości. Personel bardzo miły i pomocny, codzienne sprzątanie. Gospodarze raz w tygodniu organizują kolację dla gości, podczas której można spróbować wielu dań lokalnej kuchni, wina, grappy i specjalnie przygotowanych słodkości. Basen i duży teren wokół willi do relaksu. Do miasteczka można dojść podczas krótkiego spaceru. W niewielkiej odległości wiele wartych odwiedzenia miejsc, m.in. Urbino, Gubbio, godzina jazdy samochodem na najbliższą plażę. Polecam trochę dłuższą podróż na plaże w okolicach Sirolo. Mieszkanie wygodne, kuchnia wyposażona we wszystko co niezbędne, klimatyzacja, wygodny parking. Możliwość wykupienia śniadań.”

• „Przepiękne miejsce, dopieszczone w każdym szczególe, widać serce wkładane przez właścicieli! Ogród pachnący lawendą i rozmarynem, czysty basen, dużo miejsca do odpoczynku, cisza i spokój. Raj dla dzieci - huśtawki, boiska, ping pong, piłkarzyki, gry i zabawki, a do tego przydomowe zwierzątka, które można obserwować. Sam apartament czysty, wygodny i wyposażony w absolutnie wszystko czego potrzeba a nawet więcej. Właściciele przemili. Na miejscu okazało się, że w cenie jest pierwsza kolacja, dostaliśmy mnóstwo pyszności, które starczyły na zdecydowanie więcej, niż tylko jeden posiłek. Sama lokalizacja bardzo widokowa, dojazd dobry, tylko trzeba wjechać od Urbanii - dużo lepsza droga niż ta, którą wskazuje gps (jechaliśmy od Urbino). Zdecydowanie godne podne polecenia miejsce!”

• „Wspólnie z rodzinką spędziliśmy 10 dni w Parco Ducale. Na duży plus zaliczyć można teren wokół obiektu, zamknięta duża przestrzeń która spodoba się właścicielom czworonogów (sporo gości przyjechało ze swoimi pupilami). Dodatkowo obiekt jest w sąsiedztwie pięknego klasztoru. Pochwalić trzeba wielkość i czystość basenu. Codziennie rano specjalny odkurzacz usuwal nieczystości. W czasie pobytu wymieniono też leżaki i parasole na nowe dużo ładniejsze i wygodniejsze. Sam apartament, aneks kuchenny wyposażony w podstawowe naczynia. Jak czegoś brakowało to Daniela dostarczyła bez problemu. Obiekt oferuje też śniadania, ale my nie korzystaliśmy z wyżywienia. Z tego co mówili inni goście były bardzo dobre. Generalnie miejsce fajne jako punkt wypadowy do zwiedzania Perugii, Urbino i całego regionu. Dla amatorów kolarstwa też znajdą się fajne trasy na szosę oraz MTB.”

• „Doskonałe miejsce na relaks i postój w dalszej podróży. Wspaniała domowa kuchnia serwowana na życzenie przez gospodarzy”

10 najlepszych hoteli w mieście Urbania