2. Taliansko - hodnotenia hotelov
  3. Trentino Alto Adige - hodnotenia hotelov
  4. San Lorenzo di Sebato - hodnotenia hotelov
Taliansko San Lorenzo di Sebato Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Chalet Dolomit Priemerné hodnotenie: 9,6

„Apartmán bol priestranný, pekne zariadený. Postele výborné. Pri príchode nás čakala pozornosť od domácich vo forme domácich produktov za čo im veľmi pekne ďakujeme. Záhrada s detským ihriskom - v lete ideál pre rodiny s deťmi, tiež bola super terasa kde sa dá grilovať - využili by sme v lete určite. Poloha apartmánu je kúsok od strediska Kronplatz, trocha ďalej je Alta Badia kde sme lyžovali.“

• MANTANA - Apartments Priemerné hodnotenie: 9,9

„Čistý a priestranný apartmán,milý pán domáci, ochotný vždy pomôcť alebo poradiť .. cítili sme sa výborne .. radi sa vrátime“

• Rooms Kronblick Priemerné hodnotenie: 8,3

„Vynikajúce, chutné, výdatné raňajky, ochotný a príjemný personál, každý deň uprataná izba, drevený nábytok, štýlové svietidlá, zastávka skibusu blízko. Všetko bolo super 👌.“

• Thalerhof Priemerné hodnotenie: 9

„Krásny výhľad, ticho. Všetko potrebné vybavenie bolo na apartmáne.“

• Hotel Martinerhof Priemerné hodnotenie: 8,2

„Výborný personál, milý, ústretový, ochotný, vo všetkom nápomocný…. Výborná kuchyňa a hlavne až príliš veľa jedla … 😁🙈“

• Ferienwohnungen Schlosshäusl Priemerné hodnotenie: 9,5

„Utulne, cisto, velmi mili domaci“

• Rastnerhof Priemerné hodnotenie: 9,3

„Eduard je veľmi milý priateľský, usmievavý, každé ráno nám priniesol čerstvé mliečko. Radi sa na Rastnerhof vrátime. Ako východiskový bod na turistiku je ubytovanie veľmi dobre situované.“

• Beikircherhof Priemerné hodnotenie: 9,6

„Velmi mila rodina, moznost objednavania ranajok, domace vajicka, cerstve nadojene mlieko“

• Leithäusl Priemerné hodnotenie: 9,2

„Izby čisté, vkusne zariadené. Personál /majitelia milý a ústretový. Chutné raňajky z miestnych zdrojov.“

San Lorenzo di Sebato: 25 najlepších hotelov