3. Trentino Alto Adige – opinie o hotelach
  4. San Lorenzo di Sebato – opinie o hotelu
Włochy San Lorenzo di Sebato Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Pension Panorama Ocena: 8,8

„Bardzo dobre przyjęcie przez właścicielkę. Fajny widok na góry. Cisza i spokój.”

• Beikircherhof Ocena: 9,6

„Położenie, właścicielka bardzo uprzejma, przestronny pokój, widok znakomity i świetna baza wypadowa.”

• Leithäusl Ocena: 9,2

„Śniadanie”

• Holzerhof Ocena: 9,1

„Miłe, wiejskie klimaty. Luz i życzliwość. Prostota.”

• Chalet Dolomit Ocena: 9,6

„Bardzo przestronny i wygodny apartament, świetna suszarnia na sprzęt narciarski”

• „Przepiękne widoki, przestronny apartament, możliwość zakupu od gospodarzy produktów z gospodarstwa. Przemiła gospodyni i urocze zwierzęta wokół.”

• Krüglwirt Ocena: 9,4

„Piękny dom. Wspaniali gospodarze. Czuliśmy się jak w domu”

• Hotel Martinerhof Ocena: 8,2

„Polecam pobyt! Jedzenie rewelacyjne - bogate śniadania i trzydaniowe kolacje spełniły wszystkie oczekiwania. Obsługa w restauracji miła i pomocna. Codzienne sprzątanie dbało o komfort gości. Dodatkowe udogodnienia, jak karta transportowa i bliskość przystanku skibusa, były bardzo wygodne. Po dniu na stoku relaks w jacuzzi i saunach był idealny.”

• Haus Schönblick Ocena: 9,5

„Ładny hotel, duże pokoje, wygodne łóżka. Blisko do stacji narciarskiej. Bardzo nam się podobało. Polecamy na narciarskie wypady.”

• Residence Tantalus Ocena: 9,1

„Duży, czysty apartament.”