3. Емілія-Романья: відгуки про готелі
  4. Ріміні: відгуки про готелі
Італія Ріміні Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Hotel Okinawa Оцінка за відгуками: 8,4

“Привітність людей супер, кожен день прибирали, сніданки супер просто“

• Hotel Villa Augustea Оцінка за відгуками: 9,1

“Басейн. Номер. Однозначно з усього іншого за ці кошти це найкращий варіант .“

• Hotel Galileo Оцінка за відгуками: 8,7

“Номер був світлий та просторий. Розташування готелю дуже зручне. Персонал приємний Особливий комплімент варто віддати каві – вона була справді смачна😊“

• Hotel Saint Louis Оцінка за відгуками: 8,4

“НІЧОГО!НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!за ці гроші переселились в інший готель і це просто небо і земля !!!!!НЕ ПЕРЕВОДЬТЕ ГРОШІ!!!за ці кошти значно краще готелі в самому Ріміні!!! Єдиний лучик сонця-дівчата на ресепшені,особливо мила дівчина з України !!!!“

• B&B Primrose Residence Hotel Оцінка за відгуками: 9,5

“Все було прекрасно! Сніданок це окрема величезна подяка🤩“

• Hotel Nord Est Оцінка за відгуками: 8,1

“Все сподобалось, рекомендую!“

• Astoria Suite Hotel Оцінка за відгуками: 8,4

“В цілому непоганий готель, але без позитивних вражень Непоганий сніданок, смачна кава. Сніданок до 12! Рідко таке зустрінеш! Доброзичливий персонал“

• Hotel Urania Оцінка за відгуками: 7,5

“Загальний враження від готелю дуже позитивне! Номер був просторим та затишним, а персонал - привітний та уважний. Кава також була смачною. Незважаючи на це, важливо відзначити, що протягом останніх двох днів мого перебування інтернет не працював, що було дещо незручно.“

• Hotel Grappoli Оцінка за відгуками: 8,8

“Персонал дуже привітний та доброзичливий, а розташування просто ідеальне. Номер був трохи затісний, але це не зіпсувало загального враження. Прибирання номеру було щоденним 👍“

30 найкращих готелів - Ріміні