3. Wenecja Euganejska – opinie o hotelach
  4. Quinto di Treviso – opinie o hotelu
Włochy Quinto di Treviso Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Villa Milu Ocena: 9,4

„Polecam z całego serca Apartament Villa Milu, super miejsce na wypoczynek. Bardzo czysto, kuchnia dobrze wyposażona. Obok apartamentu znajduje się przystanek autobusowy, z którego spokojnie można dojechać na lotnisko lub centrum Treviso. Super lokalizacja, pyszna pizzeria oddalona o pół minuty, sklepy spożywcze i markety też bardzo blisko. Super kontakt z Panią właścicielką :)”

• B&B DESDEMA Ocena: 9

„Prywatna łazienka, śniadanie w cenie, super gospodarz”

• B&B DESDEMA Ocena: 9

„Blisko lotniska Treviso, blisko przystanek autobusowy, w obiekcie, w pokoju czyściutko. Wszelkie potrzebne informacje otrzymałem na miejscu. Nawet przy bardzo wczesnym opuszczeniu obiektu można wypić kawę / herbatę i na początek dnia coś zjeść typowo po włosku. PS. Idealne dla osób które mają problemy ze snem - w pokoju mieliśmy elektryczne zewnętrzne rolety - w pokoju ciemno nawet w ciągu dnia.”

• B&B Villa Griselda Ocena: 9,1

„Dobre śniadanie z ciepłymi tostami. Wędliny, ser, musli, owoce, capucino, espresso. Każdy znajdzie coś dla siebie. Można dojechać z lotniska w 10 min. Są przynajmniej 3 autobusy do centrum Treviso. Wszędzie czysto i przestronnie. Bardzo dobry kontakt z właścicielem. Do tego zadbany ogród, gdzie można wypić Prosecco 😏 W stosunku do brudnych pensjonatów w Mestre, gdzie i okolica jest słaba, ten pensjonat to klasa światowa. Polecam”

• B&B DESDEMA Ocena: 9

„Pozostawię bez komentarza, mediacja poprzez booking.com nie wiele dała.”

5 najlepszych hoteli w mieście Quinto di Treviso