2. IT - komentarji o hotelih
  3. Benečija - komentarji o hotelih
  4. Mestre - komentarji o hotelih
Italija Mestre Preverjeni komentarji resničnih gostov o hotelih

• Hotel Vivit ***S Ocena: 8,6

“Zelo dober in raznovrsten zajtrk. Možnost parkiranja v bližnji garažni hiši. Lokacija je odlična.”

• Hotel Centrale Ocena: 7,4

“Zelo prijazno osebje. Za vogalom je kr avtobusna postaja,ki vas zapelje direkt v Benetke.”

• Hotel Nuova Mestre Ocena: 8,7

“Odličen hotel. Ta hotel smo rezervirali že drugič in smo zelo zadovoljni. Prvič sva bila sama v paru, sedaj z otroci. Hotel nudi brezplačno parkirišče kar je velika prednost. Priporočam, da vzamete še zajtrk saj je zelo okusen. Tik pred hotelom je avtobusna postaja in na vsakih 10 minut pelje avtobus direkt do Benetk. Karto za avtobus lahko kupite v trafiki ob hotelu. Enosmerna vožnja do Benetk stane caa 1,5 EUR - v kolikor se nameravate v Benetkah voziti z njihovimi vodnimi avtobusi (vaporeto), predlagam da kupite 24 urno ali več dnevno karto (v tej karti imate brezplačen primestni avtobus ter vaporeto sistem v Benetkah - lahko greste na sosednje otoke Murano, Burano, Lido,..). V hotelu vam uredijo tudi kodo za brezplačen vstop v Benetke (za tiste dneve za katere je predvidena vstopnina za Benetke). V bližini hotela je supermarket ter lepa kavarna /slaščičarna). Osebje je zelo prijazno.”

• Hotel Centrale Ocena: 7,4

“Lokacija, osebje prijazno s praktičnimi nasveti za Benetke.”

• “Prijazno osebje na recepciji”

• “Location”

• Hotel Venezia Ocena: 8,2

“Okusen, izbira dovolj pestra”

Najboljših 25 hotelov - Mestre

na podlagi 147.534 komentarjev hotelov na Booking.com