3. Toskania – opinie o hotelach
  4. Marina di Pietrasanta – opinie o hotelu
Włochy Marina di Pietrasanta Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Lokalizacja i lodówka w pokoju.”

• Hotel Joseph Ocena: 8,2

„Pokój częściowo odnowiony.”

• Hotel Esplanade Ocena: 8,8

„Lokalizacja”

• „Lokalizacja czystość”

• Hotel Alk Ocena: 8,8

„Wszystko było extra od pokoju, przez mega pyszne śniadanka na których było wszystko co potrzeba ( bułki, chleb, jajecznica, naleśniki, rogaliki, ciastka i ciasta, owoce, orzechy, itp., plus kawa herbata soki) , a przede wszystkim mega przesympatyczna obsługa … pierwszy raz byliśmy w tak cudownym miejscu. Na plus zasługuje też widok z balkonu na plażę i morze. Dodatkowo parking na posesji …. Polecam !!!”

• Hotel Happy Ocena: 7,6

„Bardzo dobra lokalizacja. Bardzo miła obsługa. Polecam.”

• L'Alba Hotel Ocena: 8,9

„Nieduży hotel zlokalizowany w willowej, cichej okolicy, miejsca postojowe na ulicy, pokoje sterylnie czyste, dobrze wyposażone, skromne ale wystarczające śniadanie, blisko przyjemnej plaży”

• Hotel La Pigna Ocena: 8,4

„Piękna okolica, bardzo dobre śniadanie, dobre kosmetyki w łazience”

• Hotel Alk Ocena: 8,8

„Hotel super położony, bardzo dobra lokalizacja. Personel bardzo dba o zadowolenie, satysfakcję gości. Pokoje przestronne, czyste. Na duży plus codzienne sprzątanie, wymiana ręczników. Polecam, chętnie bym wrócił. PS. Wiem, że to sprawa indywidualna i moja subiektywna ocena - materac na łóżku super, dla mnie idealny.”

25 najlepszych hoteli w mieście Marina di Pietrasanta