2. Taliansko - hodnotenia hotelov
  3. Trentino Alto Adige - hodnotenia hotelov
  4. Laion - hodnotenia hotelov
Taliansko Laion Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Alpin Stile Hotel Priemerné hodnotenie: 8,9

„dobrý výber jedla na raňajky, krásne prostredie blízko cesty“

• Bonichhof Priemerné hodnotenie: 9,5

„Lokalita na samote umožňuje krásny výhľad na nádherné okolie. Pobyt nebol ničím a nikým rušený. Majitelia sú veľmi ústretoví a milí.“

• Hatzeshof Heustadel Priemerné hodnotenie: 9,8

„Nádherne zrekonštruovaný pôvodný dom. Využitie pôvodných drevených prvkov v interiéri apartmánu a spôsob jeho spracovania je precízne. Pôvodný dom zo 16-teho storočia bol prestavaný a vyzerá nádherne. Rekonštrukcia je veľmi vydarená a majitelia mu dali novú "dušu" a perspektívu. Miesto domu umožňuje nádherné výhľady na hory, dom je osadený v nerušenom prostredí. Apartmán je priestranný ,svetlý a výborne dispozične riešený, Prístup k ubytovaniu priamo z parkoviska pred domom. Cesta k stredisku Ortisei/Val Gardena trvá cca 15 min. Privítanie a samotné ubytovanie prebehlo bez problémov. Majitelia sú ústretoví, veľmi milí a ochotní. Vrelo odporúčam užiť si pobyt v tomto zariadení !“

• Albergo Gasthof zur Krone Priemerné hodnotenie: 8,8

„Raňajky boli rovnaké každé ráno, bez ovocia, len pár plátkov šunky a syra, maslo a nič... džem a štrudla, z ktorej sme si krájali každé ráno a posledné dva kúsky boli vyložené až do posledného dňa. Ked sme požiadali , či by nám spravili aj praženicu , domáca ihned reagovala , že určite nie.... len dve varené vajcia. Na večeru sme pozvali našich známych 6 km vzdialených , spolu 8 osôb a to v prázdnej reštaurácii , a už o hodinku, o 20 hod. ukazovala, že zatvárajú , dosť bolo, až sme sa hanbili.“

• Platiederhof Priemerné hodnotenie: 9,6

„Prekrásne miesto, dokonalý oddych. Izby voňavé, čisté a krásne zariadené. Dokonalý výhľad. Výborné raňajky. Určite sa opäť vrátime 😊“

• Apartments Haus Gabi Priemerné hodnotenie: 9,7

„Krásne prostredie, moderne vybavený apartmán a veľmi milí majitelia, ktorí ochotne všetko vysvetlia, poradia kde sa čo nachádza, čo navštíviť, aké spoje je možné použiť a podobne :)“

Laion: 30 najlepších hotelov