3. Trentino Alto Adige – opinie o hotelach
  4. Lajen – opinie o hotelu
Włochy Lajen Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Garni Sonneck Ocena: 9,7

„To miejsce jest położone w cudownym miejscu z widokiem na szczyty Dolomitów. Pokój i łazienka były bardzo czyste i dobrze utrzymane, co zdecydowanie umiliło nasz pobyt. Śniadanie było rewelacyjne – na stole nie brakowało niczego, a różnorodność i świeżość produktów były godne pochwały. Szczególne podziękowania należą się właścicielce, która jest przemiłą osobą. Była bardzo pomocna i zawsze gotowa, aby udzielić wszelkich informacji oraz wskazówek dotyczących okolicy. Jej gościnność sprawiła, że czuliśmy się jak w domu. Bardzo polecam ten nocleg i na pewno wrócimy tam na dłużej. To miejsce zdecydowanie zasługuje na najwyższą ocenę! 😊😊😊”

• Solerhof Ocena: 9,5

„Czysto, wygodnie, uroczy właściciele, wspaniała farma, bardzo smaczne produkty spożywcze eco, piękne widoki.”

• „Super apartament . Idealnie czysty, pachnący z udogodnieniami( pralka, zmywarka) Bardzo mili pomocni gospodarze. Super Wohnung. Perfekt sauber, duftend mit Annehmlichkeiten (Waschmaschine, Geschirrspüler) Sehr nette hilfsbereite Gastgeber.”

• „⭐️Przyjazny i pomocny Gospodarz ⭐️Przystanek autobusowy kilkadziesiąt metrów od apartamentu (15 minut do terenów narciarskich) ⭐️Wspaniały widok ⭐️Nieskazitelna czystość ⭐️Kompletne wyposażenie”

• „Byliśmy na męskim wyjeździe narciarskim - obiekt trochę na uboczu znanych ośrodków narciarskich w Val Gardena ale dobrze działa sieć autobusowa. Z jednej strony obiektu ładne widoki na góry - z drugiej na oborę sąsiada ze wszystkimi konsekwencjami. Obiekt po remoncie, każdy pokój ma własną łazienkę do tego wspólny aneks kuchenno-jadalny. Nie ma się do czego przyczepić - może tylko do tego że łóżka mogły by być rozłączane na pojedyncze. Jeden z pryszniców miał ścianę szklaną z widokiem na pokój - chyba coś się pomyliło budowlańcom.”

• Sonnleitn Ocena: 9,2

„Bardzo komfortowe pokoje, bardzo mili właściciele. Blisko do stacji narciarskich.”

• Sonnleitn Ocena: 9,2

„Dobra lokalizacja około 10 km od stoków w Ortisei może apartament troszkę za mały na 3. osoby śle za ta cenę naprawdę warto ciepło,bardzo czysto miła pomocna właścicielka polecam”

• „Ładny apartament z pięknym widokiem na góry. Pyszne śniadania. Bardzo dobry kontakt z gospodarzem”

• „Bardzo wygodny apartament z cudownym widokiem na góry. Czysto, ciepło, bardzo przytulnie. Kuchnia wyposażona we wszystko co potrzebne. Przesympatyczny właściciel, zawsze gotów do pomocy. Blisko przystanek autobusowy, sklep spożywczy (ok. 100 m). Mała, malownicza miejscowość na stoku górskim, łatwy dojazd do ośrodków narciarskich. Duże, zadaszone miejsce do parkowania”

• Rodererhof Ocena: 9,5

„Fantastyczny obiekt jakieś 20 minut od Ortisei. Gospodarz bardzo pomocny , sam apartament bardzo czysty, dobrze wyposażony. W pobliżu kilka sklepów i restauracji. Nie jest w miejscu tętniącym życiem ale dla nas było idealne”

30 najlepszych hoteli w mieście Lajen