2. Indonézia - hodnotenia hotelov
Indonézia Kuta Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Palm Beach Hotel Bali Priemerné hodnotenie: 7,5

„Poloha , bazen , milá obsluha.“

• Casa Wina Kuta Priemerné hodnotenie: 8,1

„Pekný hotel, čisté izby, areál udržiavaný a veľmi pekný, bazén super. WIFI dobrá. Personál bol veľmi milý, skúter sme si požičali bez problémov a dokonca úplne nový. Raňajky boli super (švédske stoly - to býva málokde na Bali). Za mňa odporúčam.“

• Masainn Hotel Kuta Priemerné hodnotenie: 8,1

„Hotel na dobrom mieste, blízko pláže. V okolí dobré reštaurácie, za dobré ceny a tiež aj masáže. Izba staršia, kúpeľňa v horšom stave, izba zapáchala ( takou potuchlinou). Personál bol milý, raňajky chutné a areál bol ozaj krásny aj bazén bol super. Bolo to naše prvé ubytovanie na Bali tak sme to nevedeli ohodnotiť ale po dvoch týždňoch cestovania sme zistili, že to bol vlastne najdrahší hotel - pomer cena a kvalita. Za tú cenu, by ste našli aj novší a krajší. Ale inak im nemáme čo vytknúť.“

• Grandmas Plus Hotel Airport Priemerné hodnotenie: 8,7

„Blizko letiska, ubytovala som sa tu.posledny deň pred odletom. Staff bol veľmi milý a ochotný.“

• Bakung Sari Resort and Spa Priemerné hodnotenie: 7,1

„Nadherna zahrada, bazen, restauracia priamo v rezorte za prijatelne ceny, mily personal… a cena bezkonkurencna.“

• Palm Beach Hotel Bali Priemerné hodnotenie: 7,5

„Lokalita v blízkosti letiska, všetko rýchlo dostupné.“

• Holiday Inn Express Baruna, an IHG Hotel Priemerné hodnotenie: 8,5

„- čistota izieb - pestré raňajky - hotel blízko letiska - transfer na letisko zdarma“

• Angkul Angkul Beach Inn Kuta by Kamara Priemerné hodnotenie: 7

„Cena, skromné ubytování . Klid,posezení před pokojem“