2. Magyarország hotelértékelések
  3. Pest megye nyaralóértékelések
  4. Vác nyaralóértékelések
Magyarország Vác Hiteles nyaralóértékelések valódi vendégektől

• VATUS Apartmanház Vác Értékelési pontszám: 9,4

„A szállás csendes,nyugodt kis utcában található, de mindenhez közel. Tiszta és kényelmes volt.”

• Deco Studio City Residence Értékelési pontszám: 10

„A szállás fantasztikus, tisztaság, rend fogadja a vendégeket. Igazán otthonos, mégis luxus érzetet kelt. A felszereltsége több mint alap! Az elhelyezkedése zseniális! Az ablakból a főtérre nyílik a kilátás ami mesés. A kapualjban Vác egyik legjobb étterme található. A Duna part 5 perc sétára. Kisbolt, pékség, drogéria, ATM, ruházati bolt, sőt még kávézó is található az utcában, pár perc sétára mind. Csak ajánlani tudom! A fogadtatás pedig felettébb kedves és rugalmas. 😁”

• Bécsi Kapu Apartman Értékelési pontszám: 9,9

„Másodjára voltunk az apartmanban. Minden rendben volt most is jól éreztük magunkat. Nagy tisztaság fogadott minket. Ágynemű, törülközők rendben. Érdemes itt megszállni. Legközelebb is ezt választjuk.”

• VATUS Apartmanház Vác Értékelési pontszám: 9,4

„Belváros pár percnyire található, a lokáció szuper. Annak ellenére, hogy minden nagyon közel van, az apartman mégis nyugodt, csendes környéken található. A szállásadó nagyon kedves, minden kérdésemre gyorsan válaszolt.”

Vác 5 legjobb nyaralója

900 nyaralókról szóló értékelés a Booking.com oldalán