2. Magyarország hotelértékelések
  3. Magyarország hotelértékelések
Közép-Magyarország Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Bodrogi Kúria Wellness Hotel Értékelési pontszám: 7

„Vidéki hangulata van, kastély parkkal. Az étterem hangulatos volt.”

• Boutique Hotel & Event Center Értékelési pontszám: 10

„Csak ajánlani tudom mindenkinek a helyet, nagyon szép tisztaság és rendkívül kedves személyzet állt a rendelkezésünkre.lesték minden kérésünket és mindenben segítséget nyújtottak, bármi kérdésünk/kérésünk volt. A szoba díszítését külön kiemelném és csak ajánlani tudom egy romantikus kikapcsolódásra. A hely elhelyezkedése kiváló, szuper étteremmel a közelben, kisboltal (amit ismét csak ajánlani tudnék). Biztosan nem most voltunk itt utoljára, még csak most jöttünk el, de máris visszamennénk. Köszönünk mindent Erik&Dorka🙏❤️”

• Smart Hotel Budapest & Apartments Értékelési pontszám: 10

„Finom választékos reggeli :-)”

• Di Verdi Imperial Hotel Értékelési pontszám: 10

„A tisztaság és a csend.”

• Ensana Grand Margaret Island Értékelési pontszám: 9

„Kiváló elhelyezkedésű szálloda, a város tüdejében. A 26 os busszal azonnal eljutottunk a városba. Egy csepp nyugalom a nagyvárosi forgatagban. Gyerekekkel különösen hasznos volt.”

• Up Hotel Budapest Értékelési pontszám: 10

„Nagyon kényelmes ágy, nagy választék a reggelinél.”

• a&o Budapest City Értékelési pontszám: 7

„A szállásròl minded elérhetõ”

• Airport Hotel Budapest Értékelési pontszám: 10

„Uj berendezes, reggel korai indulásnál is segítőkészek voltak.”

• SB Panzió Értékelési pontszám: 10

„A személyzet nagyon kedves! Szerettünk volna maradni egy plusz éjszakát, semmi gond nem volt, kedvesen segítettek megoldani a foglalást és ugyan abban a szobában maradhattunk. Biztosan újra fogunk foglalni, ha lehetőségünk adódik rá és újra Budapesten járunk! A szoba nagyon tiszta, és a hideg időjárás ellenére a szobában kellemesen meleg volt.”

• Hotel Budapest Értékelési pontszám: 9

„Nem reggeliztem.”