2. Угорщина: відгуки про готелі
  3. Будапешт: відгуки про помешкання для відпустки
Угорщина Будапешт Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• Kl32 Apartments in Jewish Quarter. Оцінка за відгуками: 7,6

“Затишна квартира, охайно та чисто“

• Buda Bliss Garden Оцінка за відгуками: 8,9

“Апартаменти майже з усім необхідним, дуже багато дрібниць які допомагають в побуті (праска, белендер і так далі). Гарне місце розташування в пешій доступності від памʼяток, також біля будинку є зупинка громадського транспорту. Дуже гарна і затишна тераса. Господар завжди на звʼязку і швидко вирішує питання. Загальне враження хороше, плюсів значно більше ніж мінусів, віримо що зауваження будуть виправлені для більшого комфорту відпочиваючих.“

• Danube Bridge Apartments Оцінка за відгуками: 8,1

“Бездоганні апартаменти!Найкращий хазяїн! чудове все: розташування, чистота, зручності, ліжка....все! наступний раз тільки тут! Дякую!“

“Локація, ціна, дружелюбність власника“

• GoodMo Budapest Smart Rooms Оцінка за відгуками: 8,2

“Мені сподобалось розташування помешкання, дуже близько до центру! У дворі приємна атмосфера!“

• My Little Budapest Оцінка за відгуками: 9,4

“Непогані апартаменти, власник завжди на зв'язку Зручності відповідають ціні. Не спекотно. Є все для невеликої подорожі. Близько до центру, зручне розташування все необхідне є поряд“

• Danube Bridge Apartments Оцінка за відгуками: 8,1

“Досить непоганий вайфай, хоча у відгуках жалілися Але проблем не було Третій поверх нам взагалі на заваді не став Шикарне місцерозташування прямо біля Собора Святого Іштвана. Тільки за місце можна додати бали там, де їх не вистачає Було все необхідне з посуду, кава, чай, цукор Плита, мікроволновка, холодильник, пралка, фен Рушники, чиста постіль Власник залишив ще три напої в холодильнику-дякую У ванній не вистачало полички в душі, щоб поставити мило чи шампунь Не закривались двері в ванну, але ми своєю родиною, тож не принципово Квартира аутентична, є старі меблі, але це придає шарму Якщо ви шукаєте саме сучасний готельний номер, то це не сюди Вихід з вікна не на вулицю, а у двір Так як там багато терас, до другої ночі не давав заснути іноземець, який голосно працював та слухав радіо Але це не до власника претензії, а до гостя Було чудово, приємний власник Рекомендую“

29 найкращих помешкань для відпустки у місті Будапешт

на основі 436 165 відгуків про помешкання для відпустки на Booking.com