2. Австрія: відгуки про готелі
  3. Австрія: відгуки про готелі
Дунай Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• H2 Hotel Budapest Оцінка за відгуками: 10

“Розташування ідеальне. Поряд всі можливі цікавинки. Також за 150 м супермаркет Лідл. Стійка реєстрації 24/7. Був ранній виліт, зібрали сніданок з собою о 3.00: дуже вдячна.“

• Hotel City Inn Оцінка за відгуками: 10

“Чудовий готель, смачні і ситні сніданки. Чисті номери, дуже зручні ліжка. Загалом задоволені перебуванням в готелі!“

• Silver Hotel Budapest City Center Оцінка за відгуками: 10

“Доступна ціна ,зручне розташування,смачний сніданок з панорамним видом на місто“

• Dean's Home Budapest Оцінка за відгуками: 10

“сніданок чудовий, є вибір. все дуже сподобалося. номер зручний.“

• Island Hostel Budapest Оцінка за відгуками: 10

“Все було класно, тут є все, що потрібно для проживання. В номерах чисто, персонал доброзичливий і завжди готовий прийти на допомогу. Плюс крута веранда де можна зависнути ввечері і підпочити на диванах). РЕКОМЕНДУЮ!“

• Green Hall Hotel Оцінка за відгуками: 9

“Великий номер, зручні ліжка“

• Rooftop City Residence Оцінка за відгуками: 10

“Місце в якому я би хотіла залишитись жити. Дуже гарні сади на даху, вони вирощують квіти, ягоди і навіть помідори з паприкою. Дуже приємний персонал, мила дівчинка що працює на кухні, смачний і ситний сніданок, де є все всього потрохи. Близько до магазинів, торгових центрів, вокзалу. Дівчина з готелю порекомендувала гарний ресторан під назвою Паприка, там був дуже смачний гуляш. Ми змогли залишити свої речі для зберігання і трішки більше насолодитись містом перед вильотом додому.“

• Hotel Memories Budapest Оцінка за відгуками: 9

“Розташування-в історичному центрі, сніданки смачні, у нас був пізній виїзд, то дозволили залишити речі в окремій кімнаті та користуватись лаунджем до вечора. Безкоштовна кава, вода, чай протягом дня“

• NETIZEN Budapest Centre Оцінка за відгуками: 10

“Круто, дуже стильний готель. Номери чисті та охайні. Хлопці та дівчата на рецепції привітні. Сподобалось, що ми змогли залишити свій багаж в готелі після виселення. Місцезнаходження бомбезне. По-перше близько до вокзалу Келеті, ми дійшли з вокзалу пішки. По друге станція метро прямо під готелем - зручно добиратися до локацій.“

• Budapest Csaszar Hotel Оцінка за відгуками: 8

“Зручне розташування , майже біля центру, та наявність басейну“

30 найкращих готелів в регіоні Дунай

на основі 1 280 892 відгуків про готелі на Booking.com