2. Magyarország hotelértékelések
  3. Pest megye hotelértékelések
  4. Nagymaros hotelértékelések
Magyarország Nagymaros Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Csicsergő Vendégház Értékelési pontszám: 10

„Minden csodálatos volt! Csak ajánlani tudom mindenkinek 😅😅😅Köszönjük a felejthetetlen hétvégét🥰🥰🥰”

• Hársliget Apartman Értékelési pontszám: 9,8

„Gyönyörű kilátás egyenesen a várra, csodás gondozott kert, igényesen kialakított jakuzzi terasz és apartmanok, grillezős terasz. Csak ajánlani tudom, mi biztosan itt szállunk meg legközelebb is! A gyerekek nagyon élvezték a hatalmas kertet, a felnőttek pedig a pazar kilátást, kényelmes, teljesen felszerelt apartmanokat. A szállásadó nagyon kedves és segítőkész volt, mindig elértem telefonon és mindig segített.”

• Dunna Vendégház Értékelési pontszám: 9,7

„Csak szuperlatívuszokban lehet beszélni róla. Kényelmes, tökéletesen felszerelt apartman, a szállásadók tényleg mindenre IS gondoltak, ami szükséges lehet. Maximális tisztaság, a konyha szuperül felszerelt, az evőeszközök, edények tökéletesen tiszták és vadiújak! A kommunikáció szuper volt. Minden kérdésemre már előzetesen is nagyon gyorsan válaszoltak, érkezéskor pedig tájékoztattak a környező étkezési- és egyéb lehetőségekről, ami nagyon praktikus, ha az ember sok mindent szeretne elintézni, és sok helyre eljutni. Vasútállomás gyalogosan 1 percnyire, komp 3 percnyire található. Bónusz, hogy a segítségükkel kerékpártúrára is volt lehetőségem eljutni, ami nem is szerepelt előzetesen a terveimben. Ajánlom mindenkinek!”

• V4 Kilátóterasz Apartmanok Földszint Értékelési pontszám: 9,8

„Hangolatos, családias, tiszta, gyönyörű kilátással! Közelben minden elérhető sétatávolságra. Ajánom mindenkinek!”

• POP Tiny House Nagymaros Értékelési pontszám: 8,1

„Segítőkész szállásadó, a lokáció nagyon jó, a reggeli nagyon finom és kiadós. A ház elrendezése kiváló.”

• POP Tiny House Nagymaros Értékelési pontszám: 8,1

„A környezet, a ház, a praktikussága, hogy felszerelt, a Nomád bár mellett van.”

• Aranyos Hillside Értékelési pontszám: 9,9

„Figyelmes, segítőkész, kedves vendéglátó, kényelmes, jól felszerelt ház, tágas terasz, jól karbantartott kerékpárok, praktikus kialakítás mindenféle szempontból, sokféle kirándulási lehetőség, csodálatos kilátás a Dunakanyarra, jakuzzi, szauna, az esti tévézéshez Netflix.”

• Stúdió Nagymaros Értékelési pontszám: 8,5

„Nagyon szép világos, gyönyörű zöld környezetben Szép szín harmónia van az apartmanban a konyha kifejezetten egyedi”

• Hársliget Apartman Értékelési pontszám: 9,8

„Makulátlan tisztaság! Csodálatos környezet!”

Nagymaros 10 legjobb szállodája

958 Booking.comos hotelértékelés alapján