2. Grčija - komentarji o hotelih
  3. Ionski otoki - komentarji o hotelih
  4. Zakintos - komentarji o hotelih
Grčija Zakintos Preverjeni komentarji resničnih gostov o hotelih

• “Lokacija je res neverjetna. Sicer malo oddaljena od središča in ostalih mest, vendar ob najemu avtomobila to ni problem. Pod hišo sta dve idilični plaži, cca 500 m stran pa še dve, ki sta prav tako nekaj posebnega. Primerno predvsem za družine in tiste, ki imajo radi mir. Lastnik je bil zelo prijazen in je nenehno skrbel, da je bilo vse ok. Sam otok je zelo lep, zato priporočam ogled celotnega otoka.”

• Planos Hotel Ocena: 8,3

“Vse je bilo super. Osebje zelo prijazno in ustrežljivo.Vsekakor bi vsem priporočila obisk.”

• “Prijaznost osebja, res so se potrudili, da je bilo naše bivanje udobno. Dali so nam informacije o znamenitostih na otoku. Odličen zajtrk po izbiri, odlična lokalna hrana. Zelo odprti in gostoljubni lastniki.”

• GnA Place Ocena: 9,2

“Zelo prostoren apartma za 4 člansko družino. Prijazno osebje, zmeraj na voljo. Prijazen lastnik. Na koncu nas je še obdaril z vinom, oljčnim oljem in lokalnimi dobrotami.”

• Hotel Varres Ocena: 8,6

“Prijaznost osebja.”

• Plaza Hotel Ocena: 8,5

“Hotel čist,osebje zelo prijazno in ustrežljivo.hotel je ravno za nas na ravno pravi lokaciji,blizu centra in malo stran od hrupa in mestnega vrveža.Zajtrk je bil odličen,vsega dovolj.”

• Kozanos Studios 1 Ocena: 7,9

“Prijazno osebje, odlična lokacija.”

• “Izredno okusno opremljen apartma. Bližina centra.”

• Palatino Hotel Ocena: 8,5

“Bilo je čisto, odličen zajtrk”

Najboljših 30 hotelov - Zakintos

na podlagi 17.064 komentarjev hotelov na Booking.com