2. Görögország hotelértékelések
  3. Makedónia nyaralóértékelések
  4. Szaloniki nyaralóértékelések
Görögország Szaloniki Hiteles nyaralóértékelések valódi vendégektől

• „Tetszett hogy sok erkély van. Jó a megközelíthetőség. A környéken sok a bolt és az étterem. És az egész szállás otthonos.”

• Valaoritou 3 Luxury Rooms Értékelési pontszám: 9,6

„Egyszerű bejelentkezés, segítőkész tulajdonos.”

• Boho Rooms Értékelési pontszám: 8,7

„Tiszta szoba,jó elhelyezkedés.”

• V1 Boutique Rooms, Nilie Hospitality MGMT Értékelési pontszám: 7,1

„Szörnyű a környék, soha többet.”

• V1 Boutique Rooms, Nilie Hospitality MGMT Értékelési pontszám: 7,1

„A környék szörn,ő, a háztömb is.”

• Aggelos Apartment Értékelési pontszám: 9,7

„Minden tetszett, remek környékén, remek lakás, kiválóan felszereltség.”

• „Rendkívül jól felszerelt tágas és tiszta apartman, közel a központhoz, látványosságokhoz. Szállásadó kommunikatív, kérdésekre 1 órán belül válaszol. Víz, kávé és egy két apróság bekészítve a konyhába. Friss, illatos ágynemű (pót ágynemű is), törölköző. Rendkívül nagy és felszerelt erkély. Minden úgy néz ki a valóságban, ahogy a hirdetésben. Gyors internet (wifi), és ugyan mi nem használtuk, mert inkább várostnéztünk, de 2 TV, ha jól emlékszem Netflix és talán HBO elérés biztosított. Több éjszakára, hosszabb itt tartózkodásra is tökéletes választás.”

• Damias rental rooms Értékelési pontszám: 8,3

„Az elhelyezkedése számunkra ideális volt, mert városszéli tranzitszállást kerestünk, ahonnan hajnalban könnyen továbbállhatunk. Egy éjszakára tökéletes megoldás. Friss törölköző, ágynemű, hajszárító, palackos víz volt bekészítve a hűtőbe. Lidl 600 méterre a lakástól. A ki- és becsekkk személyzet nélküli, zökkenőmentes, az üzenetekre minden esetben 1 órán belül kaptam kielégítő választ.”

Szaloniki 30 legjobb nyaralója

185 097 nyaralókról szóló értékelés a Booking.com oldalán