3. Пелопоннес: відгуки про помешкання для відпустки
  4. Нафпліон: відгуки про помешкання для відпустки
Греція Нафпліон Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• Sandy's apartment Оцінка за відгуками: 9,7

“Не дивлячись на дощ в перший день перебування і господарка і квартира були дуже привітними і про дощ вмить забулося. З вікна і невеликого балкону (де можна посидіти з кавою) - видно море. В номері тихо і комфортно. Є все необхідне і навіть більше, наприклад у вигляді свіжих апельсинів для соку і ще купи всяких приємних дрібничок (печиво, джем і т.п.). Все дуже сподобалось - відпочив як у себе вдома.“

• Ναύπλιο Διαμέρισμα Оцінка за відгуками: 9,4

“Велика, затишна квартира. Меблі і все інше новеньке, стильне і чисте. Є все необхідне для приготування їжі. Інтернет відмінний! Дуже приємний господар, легко було спілкуватись.Нам все дуже сподобалось і точно повернемось ще сюди!“

• Serene Country House (near Ancient Tiryns) Оцінка за відгуками: 9,2

“Нас зустріли біля будинку. В цілому все є як на фото. Просторе приміщення. Працює інтернет, він не дуже швидкий, але зв'язок був стабільний. Гарно обладнана кухня, великий холодильник. Гаряча вода є завжди. Зручне та інформативне спілкування з власником. Парковка прямо перед будинком.“

• Mavrogenous Luxury Apartments Оцінка за відгуками: 9,3

“Хазяйка була дуже ввічливою та привітною, розказала куди можна піти поснідати та як йти до пляжу“

• Effie's Two Bedroom Apartment Оцінка за відгуками: 9,8

“Гарні та чисті апартаменти! Близько до центру. Є парковка для машини . Були гостинці для сніданку , що дуже приємно . Добра та дружелюбна Effie! Рекомендую“

• aris apartment Оцінка за відгуками: 8,3

“Розташування дуже вдале. Є все необхідне для зручного відпочинку.“

30 найкращих помешкань для відпустки у місті Нафпліон

на основі 25 524 відгуків про помешкання для відпустки на Booking.com