3. Peloponez – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
  4. Monemwasia – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Grecja Monemwasia Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Bardzo ładny hotel z zewnątrz, piękne widoki, blisko do Monemvasii. Dobre śniadanie, miła obsługa.”

• „Parking”

• „Wszystko mi się podobało. Doskonały hotel dla każdego i każdy pobyt. Wszystkie udogodnienia zapewnione, lokalizacja bardzo dobra, miły i pomocny personel. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu w tym lokalu.”

• Athina Guesthouse Ocena: 9,9

„Apartament w otoczonym murem średniowiecznym mieście, w budynku, który kilka wieków temu był bizantyjskim kościołem ... klimat niesamowity, ze śladami starych malowideł na ścianach. Świetny, prywatny taras z widokiem na morze i dachy budynków. Gospodyni Noemi, niezwykle pomocna, podpowie co warto zobaczyć, gdzie dobrze zjeść itp. Polecam.”

• vecchia casa Ocena: 8,9

„wybraliśmy tę ofertę z uwagi na lokalizację oraz "klimat" wnętrza. Nie zawiedliśmy się. Czysto, zdjęcia zgodne z rzeczywistością, dostaliśmy drewno do kominka zgodnie z obietnicą. Zdecydowanie polecam”

30 najlepszych obiektów na wynajem wakacyjny w mieście Monemwasia

na podstawie 8 526 opinii o obiektach na wynajem wakacyjny dodanych przez użytkowników Booking.com