3. Thrace: відгуки про помешкання для відпустки
  4. Кавала: відгуки про помешкання для відпустки
Греція Кавала Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• Blue Memories Оцінка за відгуками: 10

“Прекрасна, простора квартира. З чудесним видом. У домі є всі зручності.“

• The House of View Оцінка за відгуками: 9,4

“Я військовий, був у відпустці з сімʼєю. Дуже все сподобалося, особливо дітям фортепіано). Господиня була завжди на зв’язку, допомагала і йшла нам на зустріч. Дуже вдячний, вдалося трохи реабілітуватися і перезавантажитись від тих жахів .“

• “Чисті та комфорті апартаменти, на першому поверсі з окремим входом і маленьким балконом. Хозяйка дуже доброзичлива, зустрічала як своїх рідних. Дуже сподобалося.“

• Villa Sofia Studio with garden Оцінка за відгуками: 8,3

“Тихе місце. За вікном багато зелені. Персонал любʼязно зачекав нас, хоч не відразу змогли знайти будинок. Було чисто“

• “Привітний та ввічливий персонал.Зручне місце для автівки поряд із помешканням. Міні сніданок як комплімент від господарів.“

• City Getaway Оцінка за відгуками: 9,2

“У City Getaway дуже красивий апартамент, стильно облаштовано. Усе нове ! У апартаментах вся необхідна техніка на кухні, фен, праска. Фото відповідають дійсності. Розташування прекрасне - близько і до центру , і до моря! Власник дуже привітний та дружелюбний! Він нас зустрів, допоміг знайти місце для паркування . Допоміг занести речі і завжди цікавився чи у нас все добре. Щиро рекомендуємо цей апартамент! З радістю повернемося сюди! Один нюанс- важко знайти місце для паркування у вихідні дні. Прекрасна Греція, прекрасна Кавала! Ми сумуватимемо☺️“

30 найкращих помешкань для відпустки у місті Кавала

на основі 22 146 відгуків про помешкання для відпустки на Booking.com