3. Κυκλάδες κριτικές ξενοδοχείων
  4. Φηρά κριτικές ξενοδοχείων
Ελλάδα Φηρά Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• Asimina Hotel Βαθμολογία σχολίων: 8,3

«Το δωμάτιο ήταν όμορφο, καθαρό και στο κέντρο της πόλης. Όλοι ήταν πολύ εξυπηρετικοί και το πρωινό πολύ νόστιμο!»

• Anatoli Hotel & Spa Βαθμολογία σχολίων: 8,9

«Έκλεισα το ξενοδοχείο αυτό από το Νοέμβριο του 23. Προφανώς είχα μεγάλη διαύγεια εκείνη τη στιγμή 😊 α. Είναι σε εξαιρετικό σημειο των Φηρών. Πανω σε κεντρικό δρόμο, δεν αγανακτείς με στενάκια, σκαλάκια, ανηφόρες κατηφόρες. Όχι ότι θα τ αποφύγεις κατά τη διάρκεια της διαμονής στο νησί αλλά τουλάχιστον φτάνεις άνετα. Πολύ κοντά στα ΚΤΕΛ. β. Σαν χωρος-υποδομες είναι υπέροχο. Έχει άπλετος και πολύ ωραία διαμορφωμένους εξωτερικούς χώρους. Όμορφη πισίνα. γ. Άψογο προσωπικό! Σπάνια συναντάς τόσο πρόθυμους να σε εξυπηρετήσουν ανθρώπους. Δεν κάνουν απλά της δουλεια του. Αγαπούν να κάνουν τη δουλειά τους. Ειδικά όταν τα ξοδεύεις μόνος, είναι πολύ σημαντικό αυτό. δ. Το δωμάτιο άνετο και ευχάριστο με ωραίο μπαλκονακι.»

• Danae Villa Βαθμολογία σχολίων: 9,2

«Όλα υπέροχα!η.κ.Ευη πολύ εξυπηρέτικη και κατατοπιστική!Μας έκανε και δωρεάν αναβάθμιση δωματίου!Bonus το δωρεάν καφεδάκι με κέικ για πρωινό παρότι δεν παρέχει πρωινό γενικά!Φεύγοντας μας έκανε κ ένα δωράκι συμβολικο σουβενιρ που πολύ το εκτίμησα!Καθαρό δωμάτιο,μείναμε για δύο βράδια και άλλαξαν πετσέτες και καθάρισαν και την δεύτερη μας μέρα!πολύ καλή σχέση ποιότητας και τιμής! Ευχαριστούμε για όλα!»

• Golden Star Βαθμολογία σχολίων: 9,2

«Άνετο ξενοδοχείο, πεντακάθαρα,,ευρύχωρο δωμάτιο, ιδανική τοποθεσία, ευγενεστατο προσωπικό»

• Eternity Suites Santorini Βαθμολογία σχολίων: 9,4

«Το δωμάτιο ήταν φανταστικό πεντακάθαρο και μοντέρνο! Το τζακούζι πολύ χαλαρωτικό. Για το προσωπικό δεν έχω λόγια. Απίστευτα φιλικοί και εξυπηρετικοί. Περάσαμε τέλεια! Ευχαριστούμε για όλα!»

• Evgenia Villas & Suites by Calm Collection Βαθμολογία σχολίων: 8,9

«Ήταν όλα υπέροχα»