3. Peloponez – opinie o hotelach
  4. Sparta – opinie o hotelu
Grecja Sparta Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Maniatis Hotel Ocena: 8,3

„Śniadanie słabe. Brak warzyw.”

• „Spokojna okolica, blisko centrum.”

• „Bardzo miły kontakt z gospodarzami via Booking i WhatsApp. Zarezwerowałem na 1 noc, ale po 24 zdecydowałem, że przydała by się druga noc - od razu odpisali, chwilę ponegocjowaliśmy bo w międzyczasie ceny się zmieniły i śpimy właśnie drugą noc w cenie niemal identycznej jak ta pierwsza. To bardzo miłe. Poza tym na miejscu wszystko co powinno być. Polecamy.”

• Taygetos Ocena: 6,2

„Jedynym plusem wejście bez recepcji - przez całą dobę i lodówka, aczkolwiek strasznie głośno chodziła.”

• „Właścicielka przygotowała dla nas jedzenie na przyjazd. Bardzo dobry kontakt i zainteresowanie ze strony właścicieli.”

• „Wszytko było na najwyższym poziomie. Właścicielka przemiła, przygotowała dla nas rano kawę i ciastka. Polecam👍”

• „blisko pomnika Leonidasa :-) czysto, ciepło, opis i zdjęcia zgodne z rzeczywistością,”

• „Bardzo przestronny apartament w którym jest wszystko czego trzeba, do tego bardzo miła właścicielka która rano przyszła do nas ze śniadaniem kawą i świeżym sokiem. Szczerze polecam. Pozdrowienia dla właścicielki.”

• Hamaretou Apartment Ocena: 9,5

„Wszystko na plus, świetne mieszkanie w centrum Sparty, bardzo sympatyczny i pomocny gospodarz, chętnie wrócę, zapewnione było wszystko co w opisie, dokładna instrukcja z obsługą w mieszkaniu, opisem okolicy i polecanymi miejscami”

• „W mieszkaniu, było wszystko co powinno w nim być . Właściciel bardzo miły i pomocny człowiek Mark . Wszystko Ok”

30 najlepszych hoteli w mieście Sparta