3. Πελοπόννησος κριτικές ξενοδοχείων

9,7

• Υποβολή σχολίου: 19 Μαΐου 2024

«Μείναμε πολύ ευχαριστημένοι!!»
    • Superior Οικογενειακό Δωμάτιο

Μείναμε για 2 βράδια την προηγούμενη βδομάδα.Το δωμάτιο ήταν καθαρό με υπέροχη θέα (νούμερο 7). Κάθε μέρα καθαριότητα και ανανέωση των προιόντων για το πρωινό. Ο ιδιοκτήτης πολύ ευγενικός και εξυπηρετικός. Θα επιστρέψουμε και το χειμώνα!

Έμεινε: Μάιος 2024

• Υποβολή σχολίου: 23 Φεβρουαρίου 2024

«"Hyades must"»

Όλα υπέροχα...

Μια από της πιο ωραίες στιγμες που έχω ζήσει...τα σπιτάκια μοναδικά στο είδος τους ειλικρινά σε κάνουν να νιώθεις πως είσαι σε άλλο κλίμα...ύπνος απίθανος...ζέστη από της λίγες σε μια περίοδο που είχε 4 βαθμούς...τα δωμάτια πραγματικά γεμάτα με ότι θέλεις να φανταστεις...απο βούτυρο μέχρι μςλι...απο Γλα μέχρι espresso...ο κύριος Γιάννης μοναδικός οικοδεσπότης...ευγενικός γεναιοδωρος και αρχοντικός...όλη η φάρμα πραγματικά υπέροχη από το σημείο που βρίσκεται μέχρι τα ζωάκια και τις υπηρεσίες που υπάρχουν...εκπληκτική εμπειρία!!!

Έμεινε: Φεβρουάριος 2024

• Υποβολή σχολίου: 4 Δεκεμβρίου 2023

• Superior Οικογενειακό Δωμάτιο

Πολύ όμορφος χώρος, πεντακάθαρο chalet, πρωτότυπο και με πολύ ωραία θέα. Ο οικοδεσπότης κύριος Γιάννης εξαιρετικά φιλικός και φιλόξενος. Ότι πρέπει για ζευγάρια και οικογένειες.

Έμεινε: Δεκέμβριος 2023

• Υποβολή σχολίου: 22 Νοεμβρίου 2023

Όλα τέλεια…!!!

Υπέροχο κατάλυμα με καταπληκτική θέα. Μια ξεχωριστή εμπειρία αν δεν έχει μείνει κάποιος σε ξύλινο σπιτάκι. Φοβερό το πρωινό στο δωμάτιο. Και η φιλοξενία του κυρίου Γιάννη απερίγραπτη. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα. Θα το επισκεφτούμε ξανά.

• Υποβολή σχολίου: 15 Νοεμβρίου 2023

«Το συνιστούμε ανεπιφύλακτα .!!»
    • Superior Δωμάτιο με King Size Κρεβάτι

Ολα ήταν εξαιρετικά .!!

Μείναμε στο Wooden Cave .. το οποίο είναι ένας μοναδικός χώρος πέρα από τα συνηθισμένα .!! Ο κος. Γιάννης είναι ένας εξαιρετικός οικοδεσπότης που γνωρίζει τι σημαίνει φιλοξενία .!!

• Υποβολή σχολίου: 12 Νοεμβρίου 2023

«Μοναδική εμπειρία σε ξυλόσπιτο»
    • Superior Οικογενειακό Δωμάτιο

Υπεροχο μερος, καταπληκτικος ο οικοδεσπότης που μας κατατόπησε για τα πάντα, πλουσιο πρωινο και καθαρό το κατάλυμα. Η πρώτη μας εμπειρια σε ξυλόσπιτο μοναδική θα ξαναέρθουμε σιγουρα!

• Υποβολή σχολίου: 1 Νοεμβρίου 2023

«Μαγευτική»
    • Superior Οικογενειακό Δωμάτιο

Ξεκινώντας, οι ιδιοκτήτες ήταν παρά πολύ φιλόξενοι, εκπληκτικό περιβάλλον μέσα στην φύση, Ξεπερνάει κάθε προσδοκία Ο ύπνος που κάνεις είναι από άλλο πλανήτη, ξεκουράζεσαι στο έπακρον Το δωμάτιο ήταν υπερπολυτελές με παρά πολλές παροχές

• Υποβολή σχολίου: 30 Οκτωβρίου 2023

«Τα πάντα τέλεια,μπράβο σας»

Θέα,τοποθεσία,πρωινό,εξυπηρέτηση,δωμάτια,καθαριότητα,περιβάλλον

Έμεινε: Οκτώβριος 2023

• Υποβολή σχολίου: 18 Σεπτεμβρίου 2023

«Υπέροχη!»
    • Superior Οικογενειακό Δωμάτιο

Εξαιρετικό κατάλυμα φτιαγμένο με μεράκι! Υπέροχη θέα, υπέροχοι άνθρωποι που προσέχουν να μην λείψει τίποτα στον επισκέπτη! Έξτρα μπόνους το εμφιαλωμένο κρασί παραγωγής τους που μας προσέφεραν! Σίγουρα θα το επισκεφτούμε ξανά!

Έμεινε: Σεπτέμβριος 2023

• Υποβολή σχολίου: 5 Μαΐου 2023

«ΑΡΙΣΤΟ»
    • Superior Οικογενειακό Δωμάτιο

Όλα ήταν εξαιρετικά! Ο ιδιοκτήτης κος Γιάννης ήταν εκεί συνέχεια να μας δωσει οποιαδήποτε πληροφορία. Το δωμάτιο ήταν καθαρό και φροντισμένο. Σίγουρα θα γυρίσουμε!

Έμεινε: Μάιος 2023

• Υποβολή σχολίου: 1 Μαΐου 2023

«Εξαιρετικο καταλυμα, που ξεπερνα τις προσδοκιες, εξαιρετικοι οικοδεσπότες, άριστες παροχές!»
    • Superior Οικογενειακό Δωμάτιο

Το δωματιο ήταν πάρα πολύ άνετο, σε φοβερή τοποθεσία. Το πρωινό πλούσιο. Ο οικοδεσπότης πολύ φιλικός και εξυπηρετικος!

Έμεινε: Μάιος 2023

• Υποβολή σχολίου: 24 Απριλίου 2023

«Υπέροχο σπίτι σε βολική και όμορφη τοποθεσία.»
    • Superior Οικογενειακό Δωμάτιο

Ήταν όλα υπέροχα. Δεν υπήρξε κάτι που δεν μας άρεσε.

Εξαιρετικοί τοποθεσία, πάνεμορφο σπίτι, πολύ καθαρό, το πρωινό είχε από όλα! Οι ιδιοκτήτες ευγενικοί και εξυπηρετικοί!

Έμεινε: Απρίλιος 2023

• Υποβολή σχολίου: 25 Φεβρουαρίου 2023

«Άδειασε το μυαλό μας και χαλάρωσε το κορμί μας»
    • Superior Οικογενειακό Δωμάτιο

Εξαιρετική τοποθεσία με πανέμορφη θέα. Σίγουρα αν είσαι κάτοικος Αθήνας και επισκεφτείς αυτό το μέρος εκτιμάς την ομορφιά της φύσης αλλά και το μεράκι των ιδιοκτητών που έχουν καταφέρει να σε κάνουν να νιώσεις σαν να πηγαίνεις εκεί χρόνια . Ζεστό και καθαρό κατάλυμα με την μυρωδιά και την ομορφιά του ξύλου να έχουν πρωταγωνιστικό ρόλο. Οι παροχές του σπιτιού ήταν παραπάνω από το αναμενόμενο εξαιρετικές και το πρωινό ικανό να ικανοποιήσει τους λάτρεις του αλμυρού αλλά και του γλυκού . Σαν τοποθεσία το κατάλυμα έχει πρόσβαση εύκολη στα χωριά των Τρικάλων και είναι περίπου στην μια ώρα από την λίμνη Δόξας. Ο κος Γιάννης εκτός από την καλή του φιλοξενία μπορεί να δώσει συμβουλές για διαδρομές και εξορμήσεις αλλά και για καλό φαΐ.

Έμεινε: Φεβρουάριος 2023

• Υποβολή σχολίου: 18 Φεβρουαρίου 2023

«Φανταστική επιλογή!»
    • Superior Οικογενειακό Δωμάτιο

Προσεγμένο μέχρι την τελευταία λεπτομέρεια, πολύ καθαρό, πλούσιο πρωινό, υπέροχο τζάκι και πανέμορφη θέα. Οι ιδιοκτήτες πολύ φιλικοί, μας έδωσαν πληροφορίες για την περιοχή και ήταν εκεί σε ότι χρειαστήκαμε. Ο κύριος Γιάννης όλα τα λεφτά, δεν υπάρχει περίπτωση να μην απολαύσετε τη διαμονή σας εκεί. Θα ξαναπάμε σύντομα!

Έμεινε: Φεβρουάριος 2023

• Υποβολή σχολίου: 1 Φεβρουαρίου 2023

• Superior Οικογενειακό Δωμάτιο

Υπέροχα σπιτάκια. Καθαρά, ζεστά με όλες τις ανέσεις, σε μια υπέροχη τοποθεσία. Η καλύτερη επιλογή!!!

Έμεινε: Ιανουάριος 2023

• Υποβολή σχολίου: 31 Ιανουαρίου 2023

Όλα ήταν άψογα

Έμεινε: Ιανουάριος 2023

• Υποβολή σχολίου: 27 Δεκεμβρίου 2022

• Superior Οικογενειακό Δωμάτιο

Απολαύσαμε πραγματικά στιγμές και μέρες απόλυτης χαλάρωσης και ηρεμίας και ευτυχώς δεν διαπιστώσαμε τίποτα που θα μπορούσε να τις χαλάσει. Ο ιδιοκτήτης μόνο στα συν θα μπορούσε να μπει για την γεναιοδωρία του και την προσωπικότητά του!

Το ΥΑΔΕΣ αποτελεί μια άριστη επιλογή στα Τρίκαλα Ορεινής Κορινθίας είτε για ζευγάρια είτε για οικογένειες! Τα ξύλινα σπιτάκια - μεζονέτες του ειναι αμφιθεατρικά κτισμένα και εξ ολοκλήρου κατασκευασμένα από φιλανδικό έλατο. Οι ανέσεις και η θέα μοναδική και ανεπανάληπτη. Ο εξοπλισμός κάθε κατοικίας ξεπερνά τις προσδοκίες του επισκέπτη. Το ίδιο και η φιλοξενεία και εξυπηρέτηση από τον κ. Γιάννη και την κα. Ελένη. Τα μικρά παιδιά θα ενθουσιαστούν από τη φύση και τα ζωάκια της φάρμας ενώ οι ενήλικες θα εκτιμήσουν την ησυχία του τζακιού, του ιδιωτικού τζακουζιού και του υπέροχου κρασιού που προσφέρεται σε καθε φιλοξενούμενο. Τους ευχαριστούμε πολύ για όλα και το μόνο βέβαιο είναι ότι για εμάς τα Τρίκαλα Ορεινής Κορινθίας είναι συνηφασμένα πλέον με το ΥΑΔΕΣ RESORT.

• Υποβολή σχολίου: 19 Δεκεμβρίου 2022

Όλα ήταν υπέροχα

Πρόκειται για μια υπέροχη , ήρεμη τοποθεσία μέσα στη φύση και το ξύλινο σπιτάκι μας με το τζάκι ηταν ό,τι έπρεπε για χαλάρωση και ζεστασιά..το πρωινό φρέσκο καθημερινά και οι επιλογές νόστιμες και υπεράρκετες..οι άνθρωποι, ο κος Γιάννης και η κα Ελένη, φιλόξενοι, χαμογελαστοί και διαθέσιμοι για οτιδήποτε χρειαζόμασταν..εξαιρετική επιλογή, την συνιστώ ανεπιφύλακτα...

• Υποβολή σχολίου: 7 Δεκεμβρίου 2022

«Χαλαρωση και ξεκούραση»
    • Superior Οικογενειακό Δωμάτιο

ήταν όλα καταπληκτικά!! χαλαρώσαμε φουλ από την όλη ατμόσφαιρα.. το σπιτι πάντα ζεστό, καθαρό.. μπανιέρα με υδρομασάζ και θέα έξω.. όλα υπέροχα!

• Υποβολή σχολίου: 21 Νοεμβρίου 2022

• Superior Οικογενειακό Δωμάτιο

Περάσαμε ένα πολύ όμορφο 3ημερο. Το ξύλινο σπιτάκι που μείναμε ήταν πραγματικά πολύ άνετο, καθαρό και ενέπνεε μια ζεστασιά, που μας έκανε να ξεφύγουμε από την καθημερινότητα. Το πρωινό στο δωμάτιο ήταν υπεραρκετό. Και τα φρέσκα αυγά ΥΠΕΡΟΧΑ!! Ευχαριστουμε πολύ τον κ. Γιάννη και την κύρια Ελένη,καθως ήταν και οι δύο ευγενέστατοι και καλοσυνατοι. Σίγουρα θα ξανά έρθουμε. Ευχαριστούμε πολύ ❤️

• Υποβολή σχολίου: 9 Νοεμβρίου 2022

Εξαιρετικό
    • Superior Οικογενειακό Δωμάτιο

Το μέρος ήταν μαγευτικό, όπως και όλο το στήσιμο του καταλύματος!! Το καταευχαριστηθήκαμε, γεμισαμε τις μπαταρίες μας. Το κατάλυμα είναι μεσα στη φύση και έχει φοβερή θέα! Το προσωπικό εξυπηρετικότατο και πολύ ευγενικό!

• Υποβολή σχολίου: 1 Νοεμβρίου 2022

«Τέλεια διαμονή! Αν και ολιγοήμερη, μπορώ να πω ότι μείναμε πολυ ικανοποιημένοι απ τη διαμονή μας.»
    • Superior Οικογενειακό Δωμάτιο

Λοιπόν το πρωινό ήταν καλό και αρκετά πλούσιο! Θα προτιμούσα όμως να σερβιριζοταν σε καθημερινή βάση, παρά να το βρίσκουμε «έτοιμο» στο τραπέζι. Ελέγχεται η φρεσκότητά του έτσι, αλλά σε γενικές γραμμές μείναμε ικανοποιημένοι.

Ήταν όλα πανέμορφα! Κ. Γιάννη ευχαριστούμε πολύ για την φιλοξενία σας και το πόσο ζεστός και όμορφος άνθρωπος είστε!

• Υποβολή σχολίου: 18 Οκτωβρίου 2022

«Εξαιρετικό! Σίγουρα θα το ξανά επισκεφτούμε»
    • Superior Οικογενειακό Δωμάτιο

Ένας προορισμός για ηρεμία και χαλάρωση ! Ή τοποθεσία ήταν κοντά σ κεντρικές πλατείες ταβέρνες και καφετέριες με διαφορά γλυκίσματα ! Το προσωπικό ήταν εξαιρετικό , φιλόξενο και πάντα σ ετοιμότητα ! Το δωμάτιο ήταν του ονείρου !

Έμεινε: Οκτώβριος 2022

• Υποβολή σχολίου: 17 Οκτωβρίου 2022

«Ολα ηταν αψογα!!!»
    • Έμεινε 1 βράδυ

Τα σπιτια καθαρα, περιποιημενα και διαθετουν ολα οσα χρειαζεται κανεις. Νιωσαμε με το που μπηκαμε τοσο ανετα, η θεα απιστευτη και για καλωσορισμα μας κερασαν ενα μπουκαλι κρασι δικης τους παραγωγης, απλα τελειο!!! Μακραν η καλυτερη διαμονη μας!

Έμεινε: Οκτώβριος 2022