3. Στερεά Ελλάδα κριτικές ξενοδοχείων
  4. Ναύπακτος κριτικές ξενοδοχείων
Ελλάδα Ναύπακτος Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• «Καθαροί χώροι, ανταποκρίνεται ακριβώς στις φωτογραφίες, έχει εύκολη πρόσβαση, καλή συνεννόηση για παραλαβή δωματίου.»

• Angelland Luxury Suites Βαθμολογία σχολίων: 9,4

«Ήταν όλα τέλεια Ευχαριστούμε πολύ»

• Nafpaktos cottage by the sea for travelers and dreamers! Βαθμολογία σχολίων: 9,8

«Το σπίτι βρίσκεται σε εξαιρετική τοποθεσία , μέσα σ έναν ελαιώνα και λίγα βήματα μακρυά από τη θάλασσα!! Το κατάλυμα είναι πλήρως εξοπλισμένο με όλες τις ανέσεις για μια οικογένεια. Η συνεργασία και η επικοινωνία μας με τον ιδιοκτήτη ήταν άψογη !! Το συνιστούμε ανεπιφύλακτα!! Εμείς πάντως, σίγουρα θα το ξανά επισκεφτούμε!!!»

• Ξενοδοχείο Ναύπακτος Βαθμολογία σχολίων: 8,9

«Εξαιρετικο ξενοδοχειο σε τελεια τοποθεσια διπλα απο την θαλασσα! Το προσωπικο ευγενεστατο και το δωματιο καθαρο,ανακαινισμενο,με εκπληκτικη θεα!! Εξαιρετικη σχεση ποιοτητας τιμης»

• MAGNOLIA SUITES Βαθμολογία σχολίων: 9,4

«Σε τέλεια τοποθεσία δίπλα στο κέντρο, ευρύχωρο και πάρα πολύ άνετο στρώμα. Σε ο,τι κ αν χρειαστηκαμε η οικοδέσποινα μας εξυπηρετησε υπέρ του δέοντος. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!»

• Σπίτι με αυλή στη Ναύπακτο Βαθμολογία σχολίων: 10

«Εξαιρετικό!Το σπίτι ήταν πεντακάθαρο,ευρύχωρο κ πολύ καλά οργανωμένο.Σε ήσυχο σημείο,δέκα λεπτά περίπου με τα πόδια από το κέντρο.Παρκινγκ μπροστά στο σπίτι.Η αυλή κ ο κήπος ήταν <<όλα τα λεφτά>>,τα παιδιά ευχαριστήθηκαν το παιχνίδι κ εμείς τον καφέ μας.Ο κ.Δημήτρης ευγενέστατος κ πολύ εξυπηρετικός.»

• Akti Βαθμολογία σχολίων: 9,5

«Εξαιρετική καθαριότητα, φιλικό προσωπικό, τέλεια τοποθεσία.»

• Ξενοδοχείο Ναύπακτος Βαθμολογία σχολίων: 8,9

«Ωραίο ξενοδοχείο,Πολύ καλή τοποθεσία, δίπλα στη θάλασσα, εύκολο πάρκινγκ. Το προσωπικό ευγενεστατο. Την επόμενη φορά που θα ξαναβρεθούμε στην όμορφη Ναύπακτο σίγουρα θα το προτιμήσουμε.»

• LEPANTO BEACH HOTEL Βαθμολογία σχολίων: 8,9

«ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ ΕΥΓΕΝΕΙΑ ΤΙΜΗ»

• MAGNOLIA SUITES Βαθμολογία σχολίων: 9,4

«Άνετο διαμέρισμα, σε κοντινή απόσταση από το κέντρο και καθαροί χώροι.»

Τα 30 καλύτερα ξενοδοχεία σε Ναύπακτος

βάσει 12.809 κριτικών για ξενοδοχεία στην Booking.com