3. Ναύπακτος κριτικές ξενοδοχείων

10,0

• Υποβολή σχολίου: 27 Μαΐου 2024

«Εξαιρετικό!!!!»
    • Στούντιο με Μπαλκόνι

Θα προτιμούσα λίγο χαμηλότερες τιμές. Κατά τα άλλα όλα υπέροχα,!!!!

Το κατάλυμα βρίσκεται σε ήσυχο μερος σε απόσταση αναπνοης από το κέντρο, στο ιδανικότερο σημείο κυρίως για οικογένειες με μικρά παιδιά αλλά και γενικά για όποιον θέλει να αποφύγει τους έντονους θορυβους. Τα δωμάτια, οι κοινόχρηστοι χώροι αλλά και ο περιβάλλοντας χωρος, προσεγμένα μέχρι και την τελευταία τους λεπτομέρεια. Το μπάνιο απόλυτα εργονομικό, ευρύχωρο και υψηλών προδιαγραφών. Το πρωινό πάρα πολύ καλό και με ποικιλία το οποίο ανανεωνόταν συνεχώς. Το προσωπικό άψογο. Άψογη καθαριοτητα. Και τέλος θέλω να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ στην υπεύθυνη του καταλύματος η οποία ήταν εξαιρετική!!!! Αξίζει να το προτιμήσετε. Εμείς εάν βρεθούμε ξανά στη Ναύπακτο εκεί θα πάμε πάλι εκεί

• Υποβολή σχολίου: 20 Μαΐου 2024

• Δίκλινο Δωμάτιο

Τέλειο ίντερνετ, άνετο στρώμα,πεντακάθαρα, καλό πρωινό ησυχία.Η κυρία Ρένα στην υποδοχή πάντα με χαμόγελο πρόθυμη να μας ενημερώσει για όλα.

• Υποβολή σχολίου: 8 Μαΐου 2024

«Oikos 9 Rooms and Suites = Η ΧΑΒΑΗ ΤΙΣ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ..»
    • King Δωμάτιο - Πρόσβαση για ΑμεΑ /Ντους Roll-In

ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΠΩ ΚΑΤΙ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΠΛΑ.....

ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΑ ,,ΤΟ ΠΛΟΥΣΙΟ ΠΡΩΙΝΟ,,,ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ Ο ΙΔΙΟΚΤΗΤΗΣ ΚΑΙ ΕΞΥΠΗΡΕΤΙΚΟΣ ΚΥΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΘΥΣΙΑ ΓΙΑ ΜΑΣ,,ΚΑΙ Η ΚΥΡΙΑ ΡΕΝΑ,,Η ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΦΙΛΙΚΗ ΡΕΝΑ ΜΑΣ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΛΕΣ ΚΑΙ ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ,,, ΚΑΙ ΟΤΙ ΛΕΩ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ..ΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΙ Η ΠΑΡΑΛΙΑ ΕΞΙΣΟΥ...ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΟΛΑ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΤΟ ΠΡΟΤΙΜΟΥΣΑΜΕ ΧΩΡΙΣ ΕΝΔΙΑΣΜΟΥΣ...

• Υποβολή σχολίου: 8 Μαΐου 2024

Δεν υπάρχει κάτι

Το δωμάτιο ήταν καθαρό, άνετο και είχε αρκετές παροχές. Το πρωινό πολύ καλό και με μεγάλη ποικιλία.

• Υποβολή σχολίου: 18 Απριλίου 2024

«Ήταν όλα τέλεια !»
    • Deluxe Δίκλινο Δωμάτιο με Μερική θέα στη Θάλασσα

Η τοποθεσια απίστευτη!το ξενοδοχείο υπερπολυτελές και καινούργιο.Και το καλύτερο ; Δεν έχω ξανανοιωσει καλύτερη φιλοξενία από αυτή που ενοιωσα με την υπεύθυνη κυρία Ρένα.Υπερεξυπηρετικη και γλυκιά.Οποιαδηποτε στιγμή τη χρειαστήκαμε ήταν εκεί.Το συστήνω ανεπιφύλακτα ..

Έμεινε: Απρίλιος 2024

• Υποβολή σχολίου: 14 Απριλίου 2024

• Επαγγελματικό ταξίδι
    • Έμεινε 1 βράδυ

Άψογο πρωινό, μοντέρνα δωμάτια και αισθητική χώρου, καθαριότητα, ευγένεια και φιλικότητα! Η τοποθεσία είναι εξαιρετική, μπορείς να πας σχεδόν παντού με τα πόδια . Συγχαρητήρια!

Έμεινε: Απρίλιος 2024

• Υποβολή σχολίου: 31 Μαρτίου 2024

• Έμεινε 1 βράδυ

Το πρωινό ήταν πολύ καλό

• Υποβολή σχολίου: 31 Μαρτίου 2024

«Μοναδική εμπειρία»
    • Έμεινε 1 βράδυ

Ήταν όλα άψογα. Η εξυπηρέτηση ,το πρωινό,το δωμάτιο και η τοποθεσία ήταν φοβερά

• Υποβολή σχολίου: 27 Μαρτίου 2024

• Έμεινε 1 βράδυ

Πολύ καθαρό, προσεγμένο και ευρύχωρο δωμάτιο, καινούργιο και σύγχρονο.

• Υποβολή σχολίου: 25 Μαρτίου 2024

• Σουίτα με Μπαλκόνι

Εξαιρετική διαμονή, ευχαριστο περιβάλλον, πλούσιο πρωινο.

• Υποβολή σχολίου: 18 Μαρτίου 2024

• King Δωμάτιο - Πρόσβαση για ΑμεΑ /Ντους Roll-In

Καθαριότητα ..παροχές…πάρκινγκ…εξυπηρετικό και ευδιάθετο προσωπικό για ότι ζητήσεις …μεγάλο δωμάτιο…πρωινό κατάλληλο για να ξεκινήσεις την μέρα σου !

• Υποβολή σχολίου: 18 Μαρτίου 2024

«Η καλύτερη επιλογή για διαμονή στη ναυπακτο»
    • Deluxe Στούντιο

Εξαιρετικές εγκαταστάσεις με πλήρη εξοπλισμό σε ιδανική τοποθεσία καθώς είναι σε ήσυχο μέρος αλλά μόλις 5 λεπτά περπάτημα από το λιμάνι και το κέντρο. Πλήρες και γευστικό πρωινό. Πάνω από όλα όμως θα ξεχωρίσουμε την εξαιρετική φιλοξενία και τον επαγγελματισμό του προσωπικού και ιδιαίτερα της υπεύθυνης κας Ρένας.

• Υποβολή σχολίου: 25 Φεβρουαρίου 2024

• Έμεινε 1 βράδυ

Μείναμε σε μία άνετη, ολοκαίνουργια και πλήρως εξοπλισμένη σουίτα για τετραμελή οικογένεια. Υπέροχη, μοντέρνα διακόσμηση και πεντακάθαρα!Δίπλα στη θάλασσα και στο κέντρο.. Η ιδιοκτήτρια ευγενέστατη. Υπέροχος προορισμός για όλο το χρόνο!

• Υποβολή σχολίου: 18 Φεβρουαρίου 2024

• Έμεινε 1 βράδυ

Εξαιρετικό κατάλυμα ! Άριστη εξυπηρέτηση, παροχές άριστες , πολύ καλή τοποθεσία ,το δωμάτιο πεντακάθαρο! Η διαμονή ξεπέρασε τις προσδοκίες μας ! Συγχαρητήρια στο προσωπικό! Σίγουρα θα το ξαναπροτιμήσουμε !

• Υποβολή σχολίου: 15 Φεβρουαρίου 2024

• Μεμονωμένος ταξιδιώτης
    • Deluxe Δίκλινο Δωμάτιο με Μερική θέα στη Θάλασσα

Ηταν ενας υπεροχος χωρος με πολυ ευγενικο προσωπικο. Πολυ καθαρο και διπλα στο κεντρο. Θα το συνιστουσα και θα ξαναπηγαινα χωρις δευτερη σκεψη

• Υποβολή σχολίου: 6 Φεβρουαρίου 2024

• Deluxe Δίκλινο Δωμάτιο με Μερική θέα στη Θάλασσα

Είναι νέο κατάλυμα, πεντακάθαρο, με καλή ηχομόνωση και σε άριστη περιοχή. Επίσης έχει parking και σε λίγο θα διαθέτει και πρωινό.

• Υποβολή σχολίου: 25 Ιανουαρίου 2024

• Έμεινε 1 βράδυ

Το κατάλυμα ήταν μια ευχάριστη έκπληξη καθώς όλο το κτίριο ήταν ολοκαίνουργιο και προσεγμένο ,τα δωμάτια πεντακάθαρα και άνετα.Απολαύσαμε την διαμονή μας και σίγουρα θα το ξαναπροτιμήσουμε.

Έμεινε: Ιανουάριος 2024

• Υποβολή σχολίου: 13 Νοεμβρίου 2023

«Περάσαμε τέλεια και θα ξαναπάμε!»
    • Παρέες φίλων
    • Deluxe Τρίκλινο Δωμάτιο
    • Έμεινε 1 βράδυ

Ήταν όλα τέλεια!!! Τα δωμάτια εκπληκτικά με φοβερές ανέσεις και πολύ καθαρά. Η manager κα Ρένα εκπληκτική. Τα λόγια είναι περιττά για την εξυπηρέτηση και την καθοδήγηση στην πόλη, όπως βέβαια και για τη διαμονή μας. Η Αλεξάνδρα επίσης εκπληκτική και αυτή.

Έμεινε: Νοέμβριος 2023

• Υποβολή σχολίου: 30 Οκτωβρίου 2023

«Άνετα δωμάτια-δίπλα στην θάλασσα»
    • Έμεινε 1 βράδυ

1)Δεν ήταν όλοι οι φόροι μέσα στην τιμή 2)Έλεγε θέα στην θάλασσα και ήταν ισόγειο με θέα προς τα πίσω στον κήπο

Το δωμάτιο ήταν μεγάλο και μοντέρνο, εύκολο πάρκινγκ απ' έξω (σε χωματόδρομο)

Έμεινε: Σεπτέμβριος 2023

• Υποβολή σχολίου: 21 Οκτωβρίου 2023

• Έμεινε 1 βράδυ

Όλα ήταν εξαιρετικά!!! Και το προσωπικό και το δωμάτιο!!! Σίγουρα θα επιλέξουμε το κατάλυμα και σε επόμενο ταξίδι!!!!

• Υποβολή σχολίου: 19 Οκτωβρίου 2023

• Deluxe Δίκλινο Δωμάτιο με Μερική θέα στη Θάλασσα

Μείναμε το πσκ 13-15 Οκτώβρη. Ολοκαίνουργιο ξενοδοχείο, πεντακάθαρο, μεγάλο & άνετο δωμάτιο, με στρώμα του ονείρου στην κυριολεξία και ακριβώς δίπλα στη θάλασσα και σε όλα τα μαγαζιά της περιοχής! Πραγματικά ούτε 5λεπτά με τα πόδια.. Ακόμα και αν επιλέξεις να πας με τα πόδια προς το λιμανάκι της Ναυπάκτου, η απόσταση είναι εύκολη & ευχάριστη με θέα θάλασσα και περίπου 15λεπτάκια από το ξενοδοχείο! Παράλληλα όμως το ξενοδοχείο είναι σε τέτοιο σημείο με απόλυτη ηρεμία και ησυχία ιδανικά για ξεκούραση! Η κα. Ρένα από τους πιο φιλόξενους ανθρώπους που έχω συναντήσει ποτέ σε ξενοδοχείο, πρόθυμη να μας κατευθύνει σε όποια ερώτηση της κάναμε για καλό φαγητό και να μας δίνει και συστάσεις για να μας προσέξουν, όπως επίσης επειδή ταξιδεύαμε με μηχανή και δεν είχαμε πάρει μαζί μας πετσέτες.. Μας έδωσε καινούργιο σετ ! καθαρών πετσετών ! για να μπορέσουμε να απολαύσουμε το μπάνιο μας στη θάλασσα ! Εντωμεταξύ πρώτη φορά μυρίζω μαλακτικό σε πετσέτες ξενοδοχείου !!! Το συστήνω ανεπιφύλακτα!!! Θα ξαναπάμε σίγουρα και με το παιδάκι μας :)

• Υποβολή σχολίου: 17 Οκτωβρίου 2023

• Έμεινε 1 βράδυ

Όλα υπέροχα! Θέα το κάστρο,πολύ όμορφα ήταν! Τα δωμάτια καθαρά, πολύ άνετα, το προσωπικό αξιόλογο και ευδιάθετο! Ευρύχωρο δωμάτιο, με τις ντουλάπες του, ψυγείο ... Ολοκαίνουριο! Συστήνω ανεπιφύλακτα!

• Υποβολή σχολίου: 8 Οκτωβρίου 2023

• Deluxe Τρίκλινο Δωμάτιο

Ήταν όλα υπέροχα και άνετα!

• Υποβολή σχολίου: 25 Σεπτεμβρίου 2023

• Σουίτα με Μπαλκόνι
    • Έμεινε 1 βράδυ

Άνετα και καθαρά δωμάτια με μοντέρνα διακόσμηση, κοντά στην θάλασσα και στο κέντρο της πόλης, σε ήσυχη περιοχή με άφθονο δωρεάν χώρο στάθμευσης.

Έμεινε: Σεπτέμβριος 2023