3. Tesalia – opinie o hotelach
  4. Larisa – opinie o hotelu
Grecja Larisa Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Harmony Apartments Ocena: 9,8

„Czystość i wygoda. Vangelis, Dziękujemy!”

• Hotel Achillion Ocena: 8,8

„Wspaniała obsługa i przyjazne miejsce”

• Hotel Elena Ocena: 7,2

„Parking pod hotelem, bardzo miły personel. Czyste lobby, dobre wi-fi.Dobra lokalizacja. Wino na przywitanie.”

• CityHome2 Ocena: 9,6

„Apartament bardzo przestronny, urządzony z gustem, niesamowicie czysty, wyposażony we wszystkie udogodnienia. Gospodarz, który nas przywitał i czekał na nas (korki na granicach) bardzo miły i pomocny. Zamykany, prywatny parking podziemny. Centrum miasta. W lodowce czekały na nas zimne napoje, woda, piwo, wino, słodycze, bardzo to miłe. Serdecznie polecamy i pozdrawiamy bardzo miłego Pana. Mamy nadzieję wrócić.”

• Harmony Apartments Ocena: 9,8

„Bardzo cicho i spokojnie, cudna okolica, miły właściciel. Czysto, obiekt zadbany, bliskość sklepów i plaży. W apartamencie dostępne wszystkie potrzebne akcesoria kuchenne. Dobre wifi. Polecam i dziękuję”

• Grand Hotel Ocena: 8,2

„Pani w recepcji była bardzo miła, odpowiedziała na wszelkie pytania, doradziła i pomogła nam z parkingiem. 😊 rewelacja. Hotel jest w dobrym miejscu na wypad na miasto.”

• „Działająca klimatyzacja i cena.”

• Harmony Apartments Ocena: 9,8

„Czystość, lokalizacja, obsługa przez właściciela”

• Harmony Apartments Ocena: 9,8

„Dobrze wyposażone nowe apartamenty położone blisko plaży. W pobliżu sklepy. Cisza, spokój, miejsce parkingowe w obrębie posesji przy apartamentach. Gospodarz miły, pomocny, rozmawia w języku angielskim.”

30 najlepszych hoteli w mieście Larisa