3. Comentarii despre hoteluri în Dodecanese
  4. Comentarii despre hoteluri în Lardos
Grecia Lardos Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Lardos Bay Hotel Scor din comentarii: 8,3

„Apropierea de plaja, faptul ca locația este mai retrasa, mancarea, pretul, faptul ca am putut face check-in mai repede, plaja cu nisip din apropiere nu a fost aglomerata deloc...statie de autobuz in fata hotelului spre Rodos/Lindos”

• Olive Garden Hotel Scor din comentarii: 7,7

„Personal foarte amabil. Prosoapele si lenjeria se schimbau zilnic. Camerele curate si spatioase. Mancarea foarte buna si diversificata.Chioscul de pizza si giros au fost foarte ok pt copii, la fel si barul din curte.”

• Sun Beach Lindos Scor din comentarii: 7,3

„Locatia, pretul si facilitatile sunt ok”

• Olive Garden Hotel Scor din comentarii: 7,7

„Locatie ok pentru a vizita Lindos. Varietate mare la mesele de la restaurant.”

• Elements Villas Scor din comentarii: 9,7

„Totul a fost perfect. Locația este superba. De la amplasare pana la facilitățile pe care le oferă. Gazda este foarte amabila, te ajuta cu toate informațiille necesare pentru a putea petrece o vacanța frumoasă.”

• Terra Pietra Luxury Villas & Suites Scor din comentarii: 8,9

„Totul foarte curat ,modern, liniste, confortabil, ambianta placuta. Intr-adevar 5 stele. Staff-ul foarte simpatici si respectuosi. Ne-au lasat sa facem check-in cu 3 ore mai devreme fara Contra cost ceea ce este foarte rar. Recomand 100%”

• Sun Beach Lindos Scor din comentarii: 7,3

„Locația foarte frumoasă nu ma așteptam asa frumoasa să fie o locație foarte ok”

• Sun Beach Lindos Scor din comentarii: 7,3

„Este primul hotel de 3 stele la care am stat cu Light All Inclusiv si care a fost mult peste asteptari atat privin cazarea, servirea mesei si a facilitatilor de pe plaja. Pretul de 65 euro pe zi camera dubla si cu LAI a fost de nedescris.”

• Sun Beach Lindos Scor din comentarii: 7,3

„Locatie cu plaja proprie și șezlonguri gratuite, in zona linistita si faptul ca in unele seri se organizau serate cu muzica greceasca”

Cele mai bune 15 hoteluri din Lardos