2. Görögország hotelértékelések
  3. Dodekánisza hotelértékelések
  4. Lárdosz hotelértékelések
Görögország Lárdosz Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Lardos Bay Hotel Értékelési pontszám: 8,3

„Egyszerűen tökéletes. Tiszta szobàk,kedves személyzet. Nagyon ajánlom.”

• Sun Beach Lindos Értékelési pontszám: 7,3

„Közel van minden nevezetesség, fontosabb város és tengerpart.”

• Sun Beach Lindos Értékelési pontszám: 7,3

„A szállás tényleg közvetlen tengerparti, szép szoba, jó reggeli, jó borok és sör.”

• Sun Beach Lindos Értékelési pontszám: 7,3

„Közvetlen tengerpart, 30 mre az étkezőtől,bártól, ez megfizethetetlenül hangulatos, ingyenes napágyak, este műsorok, zene, korlátlan jó minőségű sör, kis bolt a szálloda területén, parkositott kert, ár- értékben nincs jobb!”

• Sun Beach Lindos Értékelési pontszám: 7,3

„Az elhelyezkedés, a kaja,”

• Olive Garden Hotel Értékelési pontszám: 7,7

„Az étkezés és a személyzet vízipark jó a gyerekek a viziparkot imádták.”

• Lardos Bay Hotel Értékelési pontszám: 8,3

„Lindos melletti falunál, közel a tengerparthoz egy pazar szálloda. Nagyon élveztük a privát medencét, Nagyon finomak voltak a reggelik és a vacsorák. A személyzet kedves, figyelmes, Minden nap takarítottak, kétnaponta cserélték a törölközőt. Nagyon tetszett esténként a műsor.”

• Sun Beach Lindos Értékelési pontszám: 7,3

„Ár-érték arányban szerintem jó a szállás. Tény, hogy az ételek ismétlődnek de tudtunk változatosan étkezni - nem kell mindent megkóstolni az első napon - ettől függetlenül az ételekkel elégedett voltam, mert minden nap volt valami, ami ízlett. A sör és a fehérbor tökéletes volt. Én szeretem a könnyű borokat és ez az volt és szerencsére a fejem sem fájt másnap. A privát strand is jó volt, a nyugágyak nem voltak egymáshoz közel így nem zavarják egymást a turisták. Alapvetően tisztaság volt az egész hotelben, folyamatosan takarított a személyzet, nem csak a szobákat hanem a közösségi tereket is.”

„Közeli part”

• Belmare Hotel-Adults Οnly Értékelési pontszám: 7,9

„Nagyon kedves személyzet, főleg George a bárpultban. Nagyon jó elhelyezkedés, tiszta szoba erkéllyel.”

Lárdosz 15 legjobb szállodája

3 816 Booking.comos hotelértékelés alapján