2. Гърция отзиви за хотели
  3. Костур отзиви за хотели
Гърция Костур Проверени отзиви за хотели от реални гости

• Anastassiou Hotel Оценка от отзивите: 8.5

„Персоналът беше любезен , беше чисто и има хубава външна част!“

• Enastron View Hotel Оценка от отзивите: 9.6

„Великолепен хотел с разкошна гледка към езерото. Намира се на тихо и спокойно място, далеч от градския шум, което прави престоят истински релаксиращ. Всичко ми хареса - стаята беше чудесна, с голяма тераса и прекрасна гледка към езерото. Персоналът беше изключително любезен, храната на закуска беше вкусна и разнообразна. Хигиената беше на високо ниво. Със сигурност бих се върнала отново на това прекрасно място. Препоръчвам го!“

• Anastassiou Hotel Оценка от отзивите: 8.5

„Хотелът има гледка към езерото. Персоналът беше много любезен. Пред хотела има градинка с масички с изглед към езерото.“

• Hotel Orestion Оценка от отзивите: 9.4

„Вкусна закуска! С отлична локация! Прекрасно отношение на собствениците и обслужващия персонал! За втори път гостуваме и ако пак решим да посетим града, без да се замисляме ще изберем този хотел! БЛАГОДАРИМ! БЪДЕТЕ МНОГО ЗДРАВИ!“

• Limneon Resort & Spa Оценка от отзивите: 8.9

„Хотелът е загубил малко от качествата си от предишни години. Имахме проблеми за които трябваше да викаме непрекъснато персонала/сейф, врата, матрак/. Басейнът на хотела се пълни непрекъснато с външни хора, което притеснява гостите. Преди тръгване доста време на рецепция не можаха да ни направят плащането с карта, което не беше по наша вина. Надяваме се хотела да се върне към това, което беше преди!“

• Limneon Resort & Spa Оценка от отзивите: 8.9

„Бях платил за стая с изглед към градината, но ми дадоха стая с изглед към езерото, оказа се че всички стаи са такива.“