2. Grécko - hodnotenia hotelov
  3. Dodecanese - hodnotenia hotelov
  4. Kalavárda - hodnotenia hotelov
Grécko Kalavárda Overené hodnotenia od skutočných hostí

• K Farm House Priemerné hodnotenie: 9,7

„Toto miesto je unikátne a magické...Chceli sme skutočný Rodos u domácich..Splnilo sa nám očakávanie...Bola to dobrá voľba..Sanda je veľmi priateľská a otvorená... Keď sme pricestovali večer, bolo už v okolí všetko zavreté.. Sanda nám urobila večeru, začo sme jej boli veľmi vďační..S radosťou nám Sanda urobila aj raňajky, kávu, čaj... Sanda nám ukázala všetko potrebné, dala rady na cestovanie po ostrove.. Sanda je proste poklad :) Určite odporúčam požičať auto..majú aj zvieratká, takže sme sa cítili ako doma... Verím, že sa tam raz vrátime.. ďakujeme za všetko :)“

• Green View Appartment (Thanasis 2) Priemerné hodnotenie: 9,5

„Krásny priestorný apartmán s veľkými oknami, veľká terasa, kde si môžete vychutnávať raňajky či iné jedlá. Samozrejme je tam teda dobrá klíma i vybavena kuchyňa, kde Pani domáca nechala rozne koreniny, olej a iné potrebné veci . Apartmán je blízko pláže, v blízkosti je tiež miestny obchod, takze sa da v pohode prežiť aj bez auta, no keďže ostrov je maličký, autom sa da dostať všade za velmi krátky čas. Ubytovatelia sú extrémne zlatí a snažia sa spraviť všetko pre vaše pohodlie. Vrelo odporúčam či už rodinke alebo páriku. Krásne prostredie a úžasní ľudia.“

• K Farm House Priemerné hodnotenie: 9,7

„Pani mila majitelka“

• East View Appartment (Thanasis 1) Priemerné hodnotenie: 9,8

„Veľmi milá a príjemná ubytovatelka. Krásne izby a prostredie.“

• Kameiros Treasure Villa Priemerné hodnotenie: 9,1

„Všetko bolo super, majiteľ veľmi ochotný a vždy okamžite pomohol s akýmkoľvek dotazom.“

Kalavárda: 5 najlepších hotelov

podľa 496 hodnotení hotelov na Booking.com