3. Kyklady hodnocení hotelů

• „Velmi příjemné uvítání , přátelská atmosféra“

• Cocoon Suites Průměrné hodnocení: 9,3

„Krásný pokoj, čisto“

• Phaos Santorini Suites Průměrné hodnocení: 8,9

„Náš pobyt v apartmánu byl naprosto úžasný, moc jsme si to tu užili. Místo je v klidné části mimo procházející davy, ale stále tak blízko nejkrásnějším místům a výhledům. Výhled z terasy a relaxace ve vířivce byla bonusem po celodenních procházkách. Fira a Imerovigli, je v docházkové vzdálenosti a je to skvělé místo, kde můžete také začít túru do Oia - velice doporučuji! Snídaně byla naprosto úžasná a donáška přímo na terasu se nám moc líbila. Personál byl velice milý a ochotný. Také jsme si zamilovali místní psi, byla s nimi zábava!“

• Aghios Artemios Traditional Houses Průměrné hodnocení: 9,4

„Ubytování bylo výjimečně, krásné, rodinné a tradiční. Personál je úžasný, milý a ve všem nám vyšel vstříc. Zařídili transfer z letiště, domluvili půjčení auta atd. Snídaně byly skvělé na terase s výhledem na moře, součástí areálu je i krásný kostel, kde se během našeho pobytu uskutečnil svátek a oslavy, takže jsme měli možnost zažít opravdu netradiční zážitek. Určitě se sem jednou vrátíme!“

• Amaze Suites Průměrné hodnocení: 9

„Hotel má úžasnou polohu na hraně srázu kaldery s výborným výhledem (především na západ slunce). Personál je velmi vstřícný a servírované snídaně jsou výborné.“

• Ilioperato Hotel Průměrné hodnocení: 9

„ubytování bylo krásně čisté, personál příjemný, nádherný výhled přímo z vířivky“

30 nejlepších hotelů v destinaci Imerovigli