3. Central Greece: відгуки про готелі
  4. Дельфи: відгуки про готелі
Греція Дельфи Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Hotel Orfeas Оцінка за відгуками: 8,1

“Готель в неймовірно красивому місці. Нам дали номер з неймовірним видом на гори і море. Номер був чистим, просторим, охайним. Свіжа постіль та рушники. За таку ціну - дуже хороший варіант на 1-2 ночі.“

• Kouros Hotel Оцінка за відгуками: 8,4

“Все сподобалось“

• Castri Hotel Оцінка за відгуками: 8,6

“Чудовий готель. Зручні ліжка. Неймовірні пейзажі. Запаркувалися біля готелю , з цим не було проблем“

• Kouros Hotel Оцінка за відгуками: 8,4

“Це дуже затишне місце. Зі своїм характером та атмосферою. Привітні. Номери не модернові але дуже чисті, в горах очікуєш саме на такі. Сніданок не можна назвати найрізноманітним, але ж і ціна готелю...“

• Artemis Hotel Оцінка за відгуками: 8,2

“Сподобалось усе! Чудовий привітний персонал. Ліжка зручні і досить великі, є додаткові ковдри, але вони нам не знадобились - у кімнаті було тепло, працювали батареї. З вікна і балкона видно гори. Сніданок простий, але смачний і достатній. Усе було зручно і затишно. До історичного музею - 5 хвилин пішки. Нам дуже сподобалось!“

• Hotel Orfeas Оцінка за відгуками: 8,1

“Номер просторий, з балконом і гарним видом на Коринфську затоку. Розташований готель в хорошому місці, 10 хв від автобусної зупинки, недалеко до музею і археологічних об'єктів. Смачні сніданки, їжі було цілком достатньо. Персонал привітний, погодились подати сніданок на годину раніше, о 6-й в зв'язку з виїздом“

• Hotel Orfeas Оцінка за відгуками: 8,1

“Дуже рада, що для відпочинку у Дельфах обрала саме цей готель. Власники дуже привітні та уважні до гостей. Кімната проста, охайна, а краєвид з балкону винятковий!“

• Hotel Orfeas Оцінка за відгуками: 8,1

“Дуже приємний невеликий (але з ліфтом) готель на затишній вуличці міста Дельфи. Персонал дочекався нас дужу пізно увечері, номер справив гарне враження (оздоблений дерев'яними елементами і нагадує шале), зручні ліжка і холодильник у номері. Авто припарковали однією вулицею вище. Смачний сніданок подає власник готелю, дуже уважний до гостей чоловік. Пригощав оливками з ферми його батька. Рекомендую бронювати заздалегідь, тому що наступного дня заїжджала група туристів і вільних номерів не було зовсім.“

• Castri Hotel Оцінка за відгуками: 8,6

“Чудовий готель в прекрасному місці. В номері широке ліжко, достатньо меблів для зберігання речей, балкон з прекрасним видом. Сніданок не дуже різноманітний, але смачний“

• Hotel Orfeas Оцінка за відгуками: 8,1

“Господар надзвичайний! Сніданок перевершив всі очікування. Краєвид приголомшливий!“

10 найкращих готелів - Дельфи