3. Θράκη κριτικές ξενοδοχείων
  4. Χρυσή Αμμουδιά κριτικές ξενοδοχείων
Ελλάδα Χρυσή Αμμουδιά Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• Alexis New Villas Βαθμολογία σχολίων: 8,2

«Εξαιρετική φιλοξενία! Η οικοδέποινα μας φιλοξένησε άψογα και μας έδειξε ποιά μέρη να επισκεφθούμε στο νησί. Πεντακάθαρο το κατάλυμα επίσης!»

• Alexis New Villas Βαθμολογία σχολίων: 8,2

«Υπέροχες εγκαταστάσεις σε πολύ γραφική και ήσυχη τοποθεσία. Θα ξαναπάμε το καλοκαίρι!»

• Alexis New Villas Βαθμολογία σχολίων: 8,2

«Όλες οι παροχές ήταν εξαιρετικές και υψηλών προδιαγραφών!»

• Alexis New Villas Βαθμολογία σχολίων: 8,2

«Είτε αναζητάτε μια ρομαντική απόδραση είτε μια ήρεμη απόδραση με την οικογένεια και τους φίλους σας, οι Βίλες Αλέξης Θάσος είναι η ιδανική επιλογή.»

• Alexis New Villas Βαθμολογία σχολίων: 8,2

«Δεν μπορώ παρά να συστήσω αυτό το μαγευτικό καταφύγιο και ανυπομονώ για την επόμενη επίσκεψή μου σε αυτόν τον ήρεμο παράδεισο.»

• Alexis New Villas Βαθμολογία σχολίων: 8,2

«οι παρθένες παραλίες της Θάσου είναι εύκολα προσβάσιμες, ιδανικές για μια μέρα γεμάτη ηλιοθεραπείας και χαλάρωσης.»

• Alexis New Villas Βαθμολογία σχολίων: 8,2

«Η τοποθεσία των Βίλων Αλέξης Θάσος είναι ιδανική για να εξερευνήσετε το νησί. Οι γραφικοί δρόμοι της Λιμενάριας είναι μόλις λίγα βήματα μακριά, προσφέροντας μια γεύση της τοπικής κουλτούρας και γαστρονομίας.»

• Alexis New Villas Βαθμολογία σχολίων: 8,2

«Το απόγευμα στα δωμάτια είναι αναμφίβολα η απόλαυση της ματιάς στο Αιγαίο. Το ξύπνημα με την άνοιξη του ηλίου πάνω από τα γαλάζια νερά ήταν μια εντυπωσιακή εμπειρία που θα μείνει αξέχαστη για πάντα.»

• Alexis New Villas Βαθμολογία σχολίων: 8,2

«Από τη στιγμή που έφτασα, χαρήκα πολύ με τη ζεστή φιλοξενία και τα ειλικρινή χαμόγελα του προσωπικού, που επέβλεπαν κάθε πτυχή της διαμονής μου.»

• Alexis New Villas Βαθμολογία σχολίων: 8,2

«Η βίλα ήταν ένα καταφύγιο άνεσης, επιπλωμένο με κομψότητα και μοντέρνες ανέσεις, διατηρώντας παράλληλα την αυθεντική ελληνική της γοητεία.»

Τα 30 καλύτερα ξενοδοχεία σε Χρυσή Αμμουδιά

βάσει 5.711 κριτικών για ξενοδοχεία στην Booking.com