2. Grčka: recenzije hotela
  3. Chania: recenzije hotela
  4. Khania: recenzije hotela
Grčka Khania Provjerene recenzije stvarnih gostiju

• Kydon The Heart City Hotel Prosječna ocjena: 9

„Osoblje prijato,odlican dorucak, sobe ciste”

• Arkadi Hotel Prosječna ocjena: 9

„Ugodno osoblje, uslužni, izvrstan doručak.”

• Klinakis Beach Hotel Prosječna ocjena: 9

„Lokacija odlicna odmah uz pjescanu plazu. Za dorucak stvarno ima svega jedino zamjerka na margarin umjesto maslaca.”

• Monte Vardia Prosječna ocjena: 9,2

„Osoblje je jako ljubazno i veoma se trudi da vam izađe u susret. Meni to veoma znači, više od bilo čega. Hvala vam na svemu, divni ste. Doručak je super. Lokacija ne može bolja. Bazen vrhunski.”

• Irida Hotel Prosječna ocjena: 8,9

„Hotel je jako udoban, također ima privatan parking u sklopu objekta šta je super za ljude koji iznajmljuju auto. Osoblje je bilo ljubazno i uslužno. Također lokacija hotela je idealna i nije puno udaljena od centra i ostalih bitnih objekata. Svi koji planiraju sa obitelji doći u Chaniu preporučio bih ovaj hotel.”

• Danaos Hotel Prosječna ocjena: 8,7

„Pozicija. Na samoj plaži Nea Chora i na pješačkoj udaljenosti do stare Venecijanske luke i starog grada Chania. Kafić u prizemlju i Market tik uz hotel. Osjećale smo se jako opušteno u ovom hotelu jer je atmosfera bila obiteljska a domaćini i osoblje uvijek nasmijani, ljubazni i spremni pomoći i udovoljiti svim našim željama i upitima. Gospodin Michallis nas je uvijek dočekivao bez obzira što smo se redovito vraćale oko 2-3h iza ponoći a recepcija radi do 23h. Osobno nam je napravio frape ujutro dok kafić nije još bio otvoren. Kad smo ujutro oko, 4,30h čekale transfer za aerodrom dočekala su nas 3 frapea na stolu i zamolio je taksistu da nas počeka da na miru popijemo do kraja. Hotel Danaos bi svakako preporučile a da se ikad ponovo vratimo u Chaniu, odsjele bi opet tu. Lijep pozdrav Michallisu i cijeloj ekipi hotela Danaos”

• Cocoon City Hostel Prosječna ocjena: 9,2

„Hotel je predivan kao i na fotografijama: sve je novo i dobro održavano. Sobe su jednostavne, ali kreveti udobni, osoblje ljubazno, plaža i stara jezgra na 10-ak minuta pješice, autobusni kolodvor na par minuta.”

30 najboljih hotela u gradu 'Khania'

na temelju 63.663 recenzija hotela na Booking.com-u