3. Χανιά κριτικές ξενοδοχείων
  4. Χανιά Πόλη κριτικές ξενοδοχείων
Ελλάδα Χανιά Πόλη Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• El Greco Hotel Βαθμολογία σχολίων: 9,2

«Πεντακάθαρο ξενοδοχείο, στο κέντρο της παλιάς πόλης και λίγα μόνο βήματα από το Ενετικό λιμάνι!! Εξαιρετική τοποθεσία!! Πολύ άνετο και ευρύχωρο δωμάτιο!! Ευγενέστατο προσωπικό!! 🙂»

• Morum City Hotel Chania Βαθμολογία σχολίων: 9,1

«Πλούσιο πρωινό. Εξυπηρετικό και ευγενικό προσωπικό. Πολύ καλή τοποθεσία κοντά στο κέντρο και στο λιμάνι.»

• TheJoy City Suites Βαθμολογία σχολίων: 8,9

«ήταν όλα πολύ ωραία! Η τοποθεσία, η αναλογία τιμής-παροχών, το προσωπικό πολύ εξυπηρετικό! Μείναμε πολύ ικανοποιημένοι και σίγουρα θα το ξανακλείσουμε σε επόμενη εκδρομή στα Χανιά, το συστήνω ανεπιφύλακτα. Ελπίζω οι τιμές να μας αλλάξουν πολύ λόγο εποχικότητας.»

• Tina Hotel Βαθμολογία σχολίων: 7,9

«Έχουμε τις καλύτερες εντυπώσεις από το προσωπικό. Πολύ ευγενικοί άνθρωποι, φιλικοί κι εξυπηρετικοί. Μάλιστα, μας έκαναν check in πολύ νωρίτερα από την κανονική ώρα, αφού είχαμε φτάσει γύρω στις 8 το πρωί στα Χανιά. Βρίσκεται πολύ κοντά σε όλα, σούπερ μάρκετ, καταστήματα εστίασης και διασκέδασης, ενετικό λιμάνι κλπ.»

• Epavli Boutique Hotel Βαθμολογία σχολίων: 9,5

«Άνετο και πεντακάθαρο, σε πολύ καλό σημείο για πρόσβαση στο κέντρο και το λιμάνι με τα πόδια. Ιδιαίτερα φιλόξενοι οι οικοδεσπότες, θα λύσουν οποιοδήποτε θέμα προκύψει. Πολύ όμορφος και ιδιαίτερος ο χώρος. Μοναδικό θέμα που ίσως δεν αρέσει σε κάποιους - αν και προσωπικά το λάτρεψα - η έλλειψη σκίασης στα παράθυρά.»