2. Recenzije hotela u državi FRA
  3. Recenzije hotela u regiji Alzas
  4. Recenzije hotela na destinaciji Miluz
Francuska Miluz Proverene recenzije hotela od stvarnih gostiju

• „Prostran apartman, lepo opremljen i dosta dobro opskrbljen. Odličan odnos cene i kvaliteta. Parking na numerisanom mestu u podzemnoj garaži. Veliki smart televizor, pristojan nameštaj. Izuzetno brz internet. Blizu centra grada, nekoliko minuta od pešačke zone. Idealna i povoljna lokacija za obilazak gradova u okolini (F, D, CH)”

• „Sjajna lokacija”

• „Lokacija je odlična, u tihom kraju, na samom je ulazu u istorijsko jezgro grada, na 3 minuta je od stanice tramvaja (jedna linija ide do glavne železničke stanice), na 3 minuta je od Carrefour supermarketa i na 15 minuta peške od glavne železničke stanice. Smeštaj je u prizemlju, veoma komotan i svetao, sa odlično opremljenom kuhinjom (šporet, rerna, mikrotalasna, kuvalo za vodu, aparat za kafu, frižider sa malim delom za zamrzivač, sav escajg, tanjiri, šolje i čaše) i komotnim kupatilom. Vlasnik je bio ljubazan i brzo odgovarao na pitanja. Ulaz u smeštaj i preuzimanje ključeva je veoma jednostavno. Postoji i parking za auto, ali ga nismo koristili.”

• „Smeštaj je odličan. Zaista vredi i sve pohvale domaćinima. Sačekao nas je izuzetno čist dom, sa urednom kuhinjom, urednim spavaćim sobama i dnevnim boravkom. Izuzetno topao smeštaj. Čist. Aparat za kafu radi savršeno. Pored toga tu je kompletna kuhinja.Istakao bih da je smeštaj blizu centra, a opet odvojen od gradske buke i saobraćaja.”

• „Prvo nam se dopalo sto je sve a i vise od toga,kao sto je opisano na vasoj stranici...dopala nam se lokacija,mirno lijepo i sta god vam treba u krugu je od 2 km...sve preporuke..”

• „Sve je dobro u ovom hotelu. Udaljenost od centra i od stanice 15 minuta lagane setnje. Odlicna opcija je exspres dorucak ako ga posluze u punom kapacitetu.”

• „Osoblje izuzetno ljubazno., uvek na usluzi. Svuda je sve čisto i uredno...kako u sobi tako u Sauni i na bazenu. Idealan hotel za odmor i opuštanje. Svakome bih ga rado preporučio.”

• Mulhouse Studio Franklin Ocena gostiju: 7,8

„Blizina prevoza, prodavnica i uopste sadrzaja koji nas je zanimao. Veoma smo zadovoljni smestajem, svaka preporuka”

• Mercure Mulhouse Centre Ocena gostiju: 7,7

„Polozaj hotela je odican, blizu centra i glavnog cvorista vozova, autobusa,tramvaja...Osoblje jako ljubazno i nasmejano.Soba odlicna, velika, dobro opremljena, Dorucak obilan i raznovrstan.Vecera ala karte vrhunska.Cistoca vrhunska.Sve pohvale i preporuke za sve koji dolaze u Miluz.”

• „Dorucak, Soba, Sauna, Hamam”

30 najboljih hotela na destinaciji Miluz

na osnovu 55 034 recenzija hotela na Booking.com veb sajtu