2. Γαλλία κριτικές ξενοδοχείων
  3. Αλσατία κριτικές ξενοδοχείων
  4. Μιλούζ κριτικές ξενοδοχείων
Γαλλία Μιλούζ Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• Hotel Bristol Βαθμολογία σχολίων: 8,6

«Σε καλό σημείο της πόλης με ωραίο ιδιωτικό χώρο στάθμευσης και οικονομικό (5€την ημέρα).Άνετα κρεβάτια. Καθαρό και ήσυχο δωμάτιο»

• Lagrange Apart Hôtel Mulhouse Saint Sauveur Βαθμολογία σχολίων: 8,1

«Η καθαριότητα η ευγένεια η εξυπηρετικότητα του προσωπικό και φυσικά η υπέροχη θερμαινόμενη πισίνα!»

• Evasion Mulhousienne Βαθμολογία σχολίων: 9,2

«Το σπίτι ανακαινισμενο και πάρα πολύ καθαρό. Μεγάλα φωτεινά δωμάτια. Η κουζίνα είχε ότι χρειαζόταν.»

• Magnifique appartement au coeur de Mulhouse Βαθμολογία σχολίων: 8,7

«Η τοποθεσία. Περιλαμβάνει χώρο στάθμευσης. Η θέα από το μπαλκόνι. Φιλικός οικοδεσπότης.»

• Berti Hotel - Mulhouse Centre Gare Βαθμολογία σχολίων: 8,7

«Άψογο σέρβις, φιλόξενοι και εξυπηρετικοί όλοι από την ιδιοκτήτρια μέχρι το προσωπικό! Μας έκαναν δώρο και ένα μπουκάλι κρασί! Πολύ ζεστό ξενοδοχείο, κοντά στην πόλη!»

• Berti Hotel - Mulhouse Centre Gare Βαθμολογία σχολίων: 8,7

«Το προσωπικό ήταν κάτι παραπάνω από ευγενικό, πολύ πρόθυμο να μας εξυπηρετήσει και πάντα με χαμόγελο, τόσο στη reception όσο και στην αίθουσα πρωινού (sorry we wrote our names in greek!!!). Σε βολική τοποθεσία, κοντά στο σταθμό του τρένου καθώς η αναχώρησή μας ήταν πολύ πρωινή. Μπορέσαμε να αφήσουμε τις βαλίτσες μας μέχρι να μπούμε στο δωμάτιο ώστε να κάνουμε μια βόλτα στην πόλη. Υπήρχε καφετιέρα στο δωμάτιο, ευχάριστη προσθήκη! Δεν ήταν φτηνό ξενοδοχείο ωστόσο και οι παροχές ήταν ανώτερες από ξενοδοχείο 3 αστέρων.»

• L'Escapade Mulhousienne Βαθμολογία σχολίων: 8,4

«Το διαμέρισμα ήταν πολύ άνετο και με όλα τα απαραίτητα. Η θέρμανση καλή με πολύ χαμηλές θερμοκρασίες έξω. Η τουαλέτα ξεχωριστά από το μπάνιο για μεγαλύτερη άνεση όταν συμβιώνουν δύο ζευγάρια. Υπήρχε ιδιωτική θέση παρκαρίσματος. Εξαιρετική σχέση ποιότητασ/τιμής.»

• L'Escapade Mulhousienne Βαθμολογία σχολίων: 8,4

«Το κατάλυμα βρίσκεται σε πολύ καλή τοποθεσία. Διαθέτει όλα όσα χρειάζεται κάποιος για την διαμονή. Έχει θέση πάρκινγκ.»

• B&B HOTEL Mulhouse Centre Βαθμολογία σχολίων: 7,2

«Θα μου άρεσε να είχε κάτι για να ακουμπήσεις τις βαλίτσες. Επίσης κάτι περισσότερο στο μπάνιο αντί ένα μόνο υγρό σαπούνι και χαρτί τουαλέτας»

• Travel Homes - L'Arsenal, studios en hyper centre Βαθμολογία σχολίων: 8,2

«Υπέροχο δωμάτιο ακριβώς στο κέντρο της πόλης. Πήγαινες παντού με τα πόδια. Καθαρό και άνετο δωμάτιο μας έκανε να νιώσουμε σαν το σπίτι μας.»

Τα 30 καλύτερα ξενοδοχεία σε Μιλούζ

βάσει 55.759 κριτικών για ξενοδοχεία στην Booking.com