2. Франція: відгуки про готелі
  4. Монтеврен: відгуки про готелі
Франція Монтеврен Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Disneyland Paris Appartement Оцінка за відгуками: 8

“Переваги: ціна, розташування в 7км від Діснейленду, цілодобове заселення“

• “Сподобалось майже все: є телевізор, чайник, можна готувати , бо є плита і весь необхідний інвентар Поблизу супермаркет, пекарня:)“

• “I liked the place of residence, although it is far from the center of Paris. You can get there by bus, metro or train“

• Les Frênes near Disneyland BMYGUEST Оцінка за відгуками: 7,5

“Дуже сподобались апартаменты, все чисто все для приготування їжі є в наявності . Білизна чиста . Місце розташування шикарне . Дякую .“

• Hermitage Parc 1 Bedroomed groundfloor with garden Оцінка за відгуками: 8,7

“Привітний та розуміючий персонал, зручне розташування, чисті апартаменти + великий, що є настільні ігри, які сподобались дітям та гарна тераса.“

• Appartement DisneyLand Paris Оцінка за відгуками: 8,3

“Близько та легко дістатись Діснейленд“

• Residhome Val d'Europe Оцінка за відгуками: 8,3

“Все було дуже комфортно та гарно“

• Moxy Paris Val d'Europe Оцінка за відгуками: 8,7

“Привітний та дружелюбний персонал завжди готовий домогти, чисті та охайні номери хоч і не великі, смачний сніданок, готель розташований не далеко від центру і торгового центру, поряд метро“

• Moxy Paris Val d'Europe Оцінка за відгуками: 8,7

“готель близько до діснейленду, поруч є крамничка. працівники милі, сам готель дуже стильний та комфортний. прибирання кожного дня на відмінно. ліжка то окрема насолода. є збір, який оплачуєте при заселенні, і якщо у номері все гуд, гроші повертаються назад на картку, але цей збір треба оплатити з фізичної карти.“

• Residence Alassa Оцінка за відгуками: 8,2

“Ми не зустрічалися з господарями, в наявності був посуд, посудомийка, гарне красиве житло... Дуже великий душ .“

30 найкращих готелів - Монтеврен