2. Francúzsko - hodnotenia hotelov
  3. Ile de France - hodnotenia hotelov
  4. Montévrain - hodnotenia hotelov
Francúzsko Montévrain Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Residhome Val d'Europe Priemerné hodnotenie: 8,3

„Lokalita bola výborna , hneď vedľa zastávky metra , jednu zastávku od Disneylandu. Raňajky boli výborné. Izba dostatočne priestranná.“

• EDEN PARK LUXE DISNEY Priemerné hodnotenie: 9,5

„Veľmi milý a príjemný byt. Všade čisto a poriadok. Vybavenie super. Pani neskutočne ochotná a milá. Od Disneylandu vzdialené cca 15m taxíkom, ale aj pešo veľmi príjemná prechádzka. Od Eifelovky asi hodina taxíkom, čo teraz v roku 2024 vychádzalo cca 50-70e. Pre štvorčlennú rodinu. Okolie kľudne, blízko škola, takže bezpečné. Do potravín 2m peso. Určite odporúčam ☺️“

• „Čistota, lokalita, prístup :)“

• „Milý malý domček, ústretoví domáci, odporúčam.“

• Villa Angelina Priemerné hodnotenie: 8

„Skvěla lokalita, klid, krásné malé městečko. Cca 15 min. jizdy autem do Disneylandu, což bylo pro náš velké plus.“

• „ubytovanie naplnilo nase ocakavania. velmi sme si uzili pobyt v pariz hlavne dcera disneyland. blizko bytu bol supermarket ALDI a na 10 min chodze bolo velke nakupne centrum spolu s vlakovou stanicou“

• ibis budget Marne la Vallée Val d'Europe Priemerné hodnotenie: 6,8

„Perfektná poloha ubytovania pre návštevu Disneylandu. Len 1 zastávku vlakom Rer A. Stanica hneď vedľa hotela. Lístky si môžete kúpiť hneď pri vstupe do stanice. Cena 5 eur dospelý a dieťa 2,5 eur. Ubytovanie dostačujúce. Na izbe záchod aj kúpeľňa. Hodila by sa skriňa pre odloženie veci. Check in a check out rýchly. Dokonca check out do 12:00 hod“

• ibis budget Marne la Vallée Val d'Europe Priemerné hodnotenie: 6,8

„Lokalita, checkout az do 12:00“

• Moxy Paris Val d'Europe Priemerné hodnotenie: 8,7

„Lokalita bola ideálne, keďže sme hľadali ubytovanie v blízkosti Disneylandu. Čistota izby bola vynikajúca. Raňajky tiež splnili očakávania. Personál na recepcii super. Nemám čo vytknúť. Určite by som si toto ubytovanie vybrala opäť.“

• Résidence Du Parc Val d'Europe Priemerné hodnotenie: 6,8

„Milý personal“