2. Франція: відгуки про готелі

• Explorers Hotel Marne-la-Vallée Оцінка за відгуками: 7,6

“Розташування“

“Розміщення! Та смачні сніданки!“

• Dream Castle Hotel Marne La Vallee Оцінка за відгуками: 7,9

“Номер, розташування, шатл, обслуговування, чистота номера“

• Campanile Val de France Оцінка за відгуками: 7,8

“Прекрасна територія, зоопарк, можна вийти до озера за територією та прогулятися. Шаттл прибував вчасно, чекати не довго і час прибуття вказувався на табло. Щоденне прибирання.“

• Grand Magic Hotel Marne La Vallée Оцінка за відгуками: 8

“Чисто. Привітно. Все доре“

• Appartement Eco 6 personnes Оцінка за відгуками: 3,3

“Нічого“

• Radisson Blu Hotel Paris, Marne-la-Vallée Оцінка за відгуками: 7,9

“Привітний персонал, всі без виключення - любʼязні, усміхнені і готові допомогти гостям. Гарні сніданки - свіжі млинці, випічка на різний смак, омлети, вибір сирів, мʼясного, овочів, смузі, фрукти, кава гарна. Чистий басейн, є сауна. Великий хол, бар з симпатичним каміном, завжди в доступі вода, фрукти. Готель знаходиться серед квітучих дерев- ми були на початку квітня. Шатл до Діснейленду курсує за розкладом, до пізнього вечора, подорож займає 8 хвилин, завжди були вільні місця. Дякуємо. Нам сподобалось👍“

• B&B HOTEL près de Disneyland Paris Оцінка за відгуками: 8,1

“Готель розташований за 1 км від Діснейленду, та від готелю їздить безкоштовний шатл бас до діснейленду, що дуже зручно. В Париж можна дістатися потягом який знаходиться поруч з Діснейлендом . Сніданок круасана, сендвічі, йогурт через день омлет, сосиски. Готель дуже теплий , гарний краєвид з вікна на озеро. Немає чайника, чашок - Окрема плата, ліжка зручні. Рекомендую !!!“

• Radisson Blu Hotel Paris, Marne-la-Vallée Оцінка за відгуками: 7,9

“Чудова кухня та зручний трансфер“

30 найкращих готелів - Маньї-ле-Онгр