2. Іспанія: відгуки про готелі
  3. Андалусія: відгуки про помешкання для відпустки
  4. Севілья: відгуки про помешкання для відпустки
Іспанія Севілья Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• New! Loft in the heart of Seville Оцінка за відгуками: 9,2

“Чудовий номер. Була на відпочинку з батьками. Номер великий, просторий, зручне ліжко та подушки. Холодильник і навіть морозильник з льодом! Кондиціонер працює, швидко охолоджує. Зручно, що є електрочайник, кава та чай. Велика кількість рушників у ванній. Чисто, зручно, розташування чудове. Пішки можна обійти усі туристичні місця. Дякую Nara за рекомендації та теплу зустріч!“

• Pop Art, Apartamento de Diseño en Arenal 303 Оцінка за відгуками: 8,3

“Комфорт та чистота“

• Alameda de Hércules, Gate of Seville center Оцінка за відгуками: 8,5

“Дуже зручне розташування, поруч з квартирою багато барів і ресторанів де можна поїсти. Зручно дійти пішки до старого міста (центру). Сама квартира дуже чиста і приємна. Власник був дуже привітний, все показав, зустрів в квартирі. Також у нього було дитяче ліжко, про яке ми спитали вже після бронювання і не розраховували на нього, нашій дитині було зручно. Дуже раджу цю квартиру і власника. Дякую.“

• LUJOSO LOFT a 2min a pie del casco histórico Оцінка за відгуками: 8,5

“Дуже зручне розташування. Господар помешкання був на звʼязку. Була проблема з інтернетом, яку вдалось швидко вирішити. Дуже простора квартира (для 2х людей дуже багато місця).“

30 найкращих помешкань для відпустки у місті Севілья

на основі 345 832 відгуків про помешкання для відпустки на Booking.com