2. Іспанія: відгуки про готелі
Іспанія Сан-Агустін Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Apartamentos Tarahal Оцінка за відгуками: 8,5

“Сонячна тераса на даху“

• Beach House Adelfas San Agustín MCI Оцінка за відгуками: 9,2

“Патіо, тераса, наявність всіх зручностей (посудомийка, пральна і сушильна машина). Місце роз положення неймовірне.“

• Abora Interclub Atlantic by Lopesan Hotels Оцінка за відгуками: 8,1

“Дуже гарний,чистий та великий номер,я не очікувала що буде 2 кімнати😍 Рушники були білосніжні та дуже часто змінювались.Постіль також була дуже чистою і приємно пахла,я спала наче в хмаринках.Хоча є один недолік,ліжка дуже легко їздять по підлозі і розсовуються,вночі випадково можна впасти між двома ліжками🤭Але в цілому матрац та подушки дуже зручні.Велика,гарна територія.Різноманітна кухня,все дуже смачно,була і червона рибка і креветки і суші.Я ніколи не була голодною.Напої на будь-який смак.Приємний персонал,всі були дуже привітними.За 10 хвилин можна дістатися до зупинки громадського транспорту,звідки автобусом 66 можна доїхати до аеропорту, а автобусом 30 - до Лас Пальмасу.“

• Apartamentos Los Papagayos Оцінка за відгуками: 9,2

“Абсолютно все! Розташування. Вид на океан. В помешканні є все кухонне приладдя. Кожні два дні нам міняли полотенця і пропонували прибирання.“

• Mangata Gran Canaria - Adults Only Оцінка за відгуками: 9,4

“Місце розташування, тиша, приємний інтерʼєр“

• Apartamentos BlueBay Beach Club Оцінка за відгуками: 7,4

“Дуже хороший готель. Приємно було в ньому проживати. Дуже сподобалась турбота персоналу, до них завжди можна звернутися за допомогою. Рекомендую всім це місце.“

• Grupotel Las Pitas Оцінка за відгуками: 8,2

“Нам все сподобалось.“

• ConMar Оцінка за відгуками: 9,4

“Прекрасний персонал, комфорт , безпека, розташування , З тиз місць ,що ми були на Гран Канарії , найкращий вибір“

• Apartamentos BlueBay Beach Club Оцінка за відгуками: 7,4

“Номер як повноцінна квартира з абалдєнним видом на океан“

30 найкращих готелів - Сан-Агустін