2. Španielsko - hodnotenia hotelov
  3. Kanárske ostrovy - hodnotenia hotelov
  4. San Agustin - hodnotenia hotelov
Španielsko San Agustin Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Hotel San Agustin Beach Club Priemerné hodnotenie: 8,5

„Jednoznačne najlepšia voľba akú sme mohli spraviť. Hotel je priamo na pláži s bezplatným parkovaním. Personál od príchodu až po odchod úžasní a pozorní. Obzvlášť Elio, ktorý nám vytváral úsmev na tvári každý deň. Zvolili sme variantu s raňajkami, ktoré boli každý deň pestré (ovocie, salámy, údený losos, sladké, slané…) taktiež možnosť objednať si na raňajky z ala carte (omeleta, palacinky, vajíčka). Jeden večer sme vyskúšali aj 5 chodovu večeru a jednoznačne odporúčame. Je to vybavením starší hotel ale udivovalo nás ako sa o hotel starajú, veľmi čisté spoločné priestory a taktiež aj izby s každodenným upratovaním. A ten výhľad na oceán, človek sa toho nevedel nabažiť. Ak by sme sa na Gran Canariu znovu vracali opäť zvolíme tento hotel.“

• Grupotel Playa Feliz Priemerné hodnotenie: 8,5

„Poloha“

• Grupotel Tres Vidas Priemerné hodnotenie: 8,4

„Krasny a dobre vybaveny areal.“

• SeaView Studio Haven by VillaGranCanaria Priemerné hodnotenie: 7,7

„Lokalita bola top! Výhľad priamo na oceán a palmy. K moru sme to mali pešo asi 30 sekúnd. S lokalitou sme boli veľmi spokojní. Parkovanie bez problémov taktiež k dispozícii v areáli apartmánov.“

• Hotel New Folías Priemerné hodnotenie: 8,1

„- lokalita je tichšia. v okolí je pár podnikov, ale najživšie je spravidla v miestnom nákupáku - inak je to pekný hotel, kúsok od pláže, promenády a východov slnka. - v izbe sme mali malú kuchynku. na balkóne posedenie s výhľadom na bazén a oceán. - zaujimavá mi prišla aj samotná história hotela - bolo tam čisto a ticho. absolútna spokojnosť.“

• Gloria Palace San Agustín Thalasso & Hotel Priemerné hodnotenie: 8,1

„Lokalita vynikajúca“

• Grupotel Tres Vidas Priemerné hodnotenie: 8,4

„príjemný personál“

• New Miami Playa Apartamentos Priemerné hodnotenie: 8,7

„Blizko oceanu cisto bazen cisty okolie upravene ,myslim ze za tu cenu vyborne ubytovanie👍🙂“

• Grupotel Orquidea Priemerné hodnotenie: 8,1

„dobrá poloja,veľký výber jedla, veľké a priestranné izby,dostupnosť obchodov a reštaurácii“

San Agustin: 30 najlepších hotelov